Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szituációról?

Figyelt kérdés
a munkahelyemen van egy pasi akivel elég sokat beszélgetünk.este zárás után a parkolóban szoktunk beszélgetni.nem tudom eldönteni,hogy tetszem-e neki vagy csak szimplán haver.hÍvott bulizni,és egyszer-kétszer már volt pár beszólása amit nem tudok hova tenni
2014. júl. 26. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Milyen beszólások voltak?

Miért nem mentél vele bulizni?

Neki van barátnője? Neked barátod?


Látatlanba azt mondanám, hogy akar valamit.


Viszont! A melóban (és akár meló után is )a legtöbbet egy csajjal szoktam dumálni. (Össze is beszélnek a hátunk mögött, pedig tényleg nincs semmi - nem is lesz)

2014. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ő 33 én 26. kapcsolata van mind2nek.a múltkor volt egy szitu mikor a raktárban pakolt én meg viccből kérdeztem tőle,hogy becsukjalak,erre rávágta,h csak akkor ha én is bemegyek.elég 2es elszólásai vannak és ezeket nem tudom hová tenni.simulj,ha nem férsz el,meg ilyenek ;
2014. júl. 26. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám hogy akar valamit..
2014. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Mással is ilyen vagy csak Veled?


Egyébként mit szólnál hozzá, ha akarna valamit?

Te is akarnád? Milyen a kapcsolatod a barátoddal? Jól megvagytok?

És ő a párjával?

2014. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mással is beszélget,de velem többet.bulizni a közeljövőben megyünk.az is elég furcsa,mert csapat épitő tréningként tálalja otthol.nekem is ezt ajánlotta,h mondjam ezt itthol.náluk nem tudom mi a helyzet nálunk nagyjáből oké minden.most teljesen össze vagyok zavarodva.
2014. júl. 26. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez alapján akkor tuti akar valamit.

És nem haverkodni.

Ha tiszteled a párod hagyod az egészet a fenébe....

2014. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most 2hétig nem talizunk szabi miatt.kiváncsi leszek,ha visszajövök mi lesz.köszönöm h válaszoltál
2014. júl. 26. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!