Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan legyek a barátja a fiúnak?

Hogyan legyek a barátja a fiúnak?

Figyelt kérdés
Ő most megy nyolcadikba, és meg hetedikbe. Egy iskolába járunk, és még sosem beszéltem vele, csak csodálom a távolból. Ti hogyan szólítottátok meg elsőnek a szerelmeteket, és én hogy tegyem? Szerintem nem illek hozzá, de mégis, már évek óta tetszik.

2014. júl. 27. 15:52
 1/3 anonim válasza:
Véletlenül menj neki és kérj bocsánatot. Vagy pedig egyik reggel mikor látodköszönj neki a folyosón. Próbálj mellé állni az ilyen rendezvényeken és beszélj. Egy idõ után csak fog õ is veled beszélni. :) sok sikert, sajnálom hogy nem tudta, nagyon segíteni :(
2014. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már nekimentem- de tényleg véletlenül. Ha ráköszönnék, szerintem hülyének nézne.
2014. júl. 27. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon mersz felé kezdeményezni, akkor figyeld meg hogy merre szokott hazamenni, merre megy edzésre hasonlók. Járj te is azokan az utakon abban az idoben mikor ő es egy ido utan koszonj ra. Tudni fogja hogy ki vagy ha ennyiszer lát. De igazàbol szerintem a legjobb lenne eloszor megismerkedni mert aki szep/helyes nem feltetleunl kedves. Sok sikert, ha meg kerdesed van esetleg tudok segiteni irj nyugodtan privit segitek barmiben ha tanacsra van szukseged vqgy barmi:)
2014. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!