Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mért van az h...

Szerintetek mért van az h ilyen vékony csajok kellenek mindenkinek?

Figyelt kérdés
Pl mért baj h ha van rajtuk mit fogni mondjuk van melle meg feneke meg egy kis hasa is az már mért baj? 15/L

2014. júl. 27. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak hasonlítsd össze a kettőt! :)
2014. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert a háj nem esztétikus.
2014. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jajj édes istenem...ne kezd ezt. Pláne ne 15 évesen.
2014. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem mindenkinek a vékony lányok jönnek be. Szerintem az első és legfontosabb, hogy Te elfogadd magad olyannak, amilyen vagy és érezd jól magad a bőrödben. Ha ez nincs így, akkor tudsz változtatni rajta, és ezt nem feltétlen a testalkatodra értem.

Hidd el, a külvilág olyannak lát, amilyennek Te látod saját magadat, függetlenül attól, hogy éppen vékonyabb vagy e, vagy van rajtad egy kis fognivaló. :)


21/L

2014. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem a vékony csajok jönnek be. Nekem a szép lányok. Az összkép annyi a lényeg. Ha meg már megszerettem akkor meg aztán végképp mind1 16/F
2014. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek? Biztos, hogy nem, sőt szerintem a többségnek sem. Szerintem kimondottan nem szép egy vézna lány, kellenek a nőies vonalak, a nagy mellek.

24/F

2014. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyan molettebb lányok akik bejönnek nekem. Szóval nem feltétlenül baj, kedves kérdező.
2014. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt egy ilyen divatos piszkafa barátnőm... Soha ilyet még egyszer!

Az, hogy nem volt rajta mit fogni, az a legkevesebb, de mindig attól féltem, hogy ha ráfekszem, meghal.

Idegre-menő volt, hogy ha kajálni mentünk, akkor csak a hülye kalóriáit számolta, meg mindenhez nyekergett, meg mindig olyan mísz volt, meg minden kaját lefikázott - ráadásul túrázásnál hamar kipukkant, elfáradt...

Isten őrizzen meg még egy ilyen rozogától!!!

(ez a Norbi eltakarodhatna a rossebbe, sok lányt tesz tönkre egy életre!)

2014. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy vézna tyúkkal végigmenni egy kockaköves mellékutcán kész bonyodalom: a csontzenétől az összes kutya megvadul!

A teltebb nők sokkal vidámabbak, és sokkal jobb az ágyban velük!

2014. júl. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es vok: tegyél egy képet, hogy mi a baj veled.

De inkább az önértékeléseddel van baj - szerintem!

2014. júl. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!