Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lány vagyok, hogyan flörtöljek...

Lány vagyok, hogyan flörtöljek? Mit mondjak, ha lefagyok az előtt, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Mindig ez van, lebénulok, ha meglátom vagy rám mosolyog.

Tudtok flört tippeket, amik tényleg bejönnek?

Ha remeg a hangom, mit tegyek? Olyan idiótán érzem magam előtte. :(



2014. júl. 28. 13:34
 1/7 anonim válasza:
lazulj el ha nem nagyon tudsz beszélni inkább kérdezgess :D dicsérd meg :) és a legegyszerübb és leghatásosabb játék játsz vele pirospacsit :DD tudod csk úgy "poénból" vicces és egyből egymáshoz is értetek :)
2014. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rúgd bokán és szaladj el. Ha ebböl nem vágja mi a helyzet akkor semmiböl.
2014. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:DD Ez vicces, mert ő már egyszer próbált velem játszani pirospacsit. De izzad a tenyerem, szóval gyorsan abba akartam hagyni a játékot, mielőtt észreveszi. :/ :(
2014. júl. 28. 13:39
 4/7 anonim válasza:
ne zavrjon h izzad a tenyere észre se fogja venni :DD hidd el nekem lehet h ő is pont ugyan annyira izgul mint te :) csak légy kedves probálj alkalmat keresni h közel legyetek egymáshoz :D stb :)
2014. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

én azt szoktam csinalni, hogy mondom neki hogy hu ez most gaz:D es elnevetjuk magunkat

utana pedig tok lazan dumalunk tovabb:)

2014. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)) Jó lenne, ha ő is úgy izgulna, mint én!
2014. júl. 28. 13:54
 7/7 KlenDie ***** válasza:
Hidd el nem lenne jó! Nézz magadra mire jutnátok? Állnátok bambán egymással szembe mint 2 szobor.
2014. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!