Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan viselkedik egy félénk...

Hogyan viselkedik egy félénk fiú? Mi a jelei, ha szerelmes?

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 15:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
ezek után még merjen kezdeményezni szted?
2014. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Sajnos ezért nem mer:// mert a többiek így elvették a bátorságát, sőt az egyik haverja pont előtte szerelmet vallott, de én faképnél hagytam a haverját... viszont egyik barátnőm hallotta is, amint beszéli ez a szerelmetvallós srác egy másik haverjának, h "nem adom át annak a másiknak."

Ráadásul pont ők vették körül állandóan:S vajon miért?!


Ezen a félénk fiún meg láttam a szomorúságot, amint rám néz:/ ezért nem tudtunk összejönni... :S :$$

2014. júl. 30. 21:21
 13/22 anonim ***** válasza:
odamész hozzá és szerelmet vallasz esetleg szájon csókolod vagy vmi ilyesmi ha ez nem elég egyértelmű akkor semmi:D
2014. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

ez nem ilyen egyszerű, mivel nem merem:/ inkább szemeztem vele, figyeltük egymàst, néha mosolyogtunk egymásra... :'))

amùgy egyszer az osztályban vkik ezzel kapcsban megbántott, és sìrva kimentem, de làttam, h rögtön ott hagyja a haverjait, és kijött utànam, de megszòlítani nem mert:S jövök vissza, mèg kicsit làtszanak a sìrás nyomai, erre hosszasan nèz, de csak figyel.


Miért nem jött oda? vagy amikor kimentem, miért nem vigasztalt meg? az egy kedvező alkalom lett volna... :$$

vagy ennyire félènk?:$

2014. aug. 1. 10:24
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
végül összejöttetek?
2014. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Félénk hát. Ha magamból indulok ki, akkor... elég nyilvánvalónak kell lenned, hogy tudjuk, hogy igen, nyert ügyem van, tényleg tetszek neki. A sírós résznél meg legszívesebben odament volna, és megvígasztalt volna, de nem mert, mert mivan ha?.. Neked kell megtenned az első lépést. Hívd el valahova, ott nem lesznek osztálytársak.
2014. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
De a lány nem hívhat el fiút, az nyomulás, rámenősség, nem?:$ vagy a lány is hívhat el fiút?
2014. aug. 20. 00:52
 18/22 A kérdező kommentje:

Egyébként olyan jeleket adtam neki, h ránéztem, aztàn amikor vki más is felém nézett, elkaptam a fejem. Odaakartam menni hozzà, mikor egyedül volt, de ha egy vki előbb ment oda, irányt változtattam, és a távolból figyeltem... :$$ *-*

ezért inkább fb-n írtam neki, amit más nem láthat, persze kèsobb jöttem rá, h beleolvasnak a telojába a haverjai...

2014. aug. 20. 00:56
 19/22 A kérdező kommentje:
Ezekből a jelzéseimből mire következtetett rólam?
2014. aug. 20. 00:57
 20/22 anonim ***** válasza:
túl sokat gondolkodsz, cselekedj vagy elveszted a hülye haverjai miatt..
2014. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!