Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt szerény lányok?...

Vannak itt szerény lányok? Mondjuk akik átéltek már egy-két dolgot és fejlődött tőle a lelkük, ezáltal jobb emberek lettek?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és szeretnék egy olyant lány megismerni aki szerény,megértő,képes a szeretetre és az empátiára. Aki szeretne majd egyszer egy családot. És lehetőleg nem jár diszkóba + hasonló helyekre, és nem beképzelt. (Nincs baj azokkal az emberekkel akik ilyen helyre járnak, csak nem az én stílusom) Hosszútávon gondolkozok és nem abban hogy "hogyan éljem ki magam minél jobban mert fiatal vagyok" Pszichológus szeretnék lenni. :) Jelenleg magántanuló vagyok és dolgozok tanulás mellett a sütödénkben. :) Szeretem az állatokat és szeretek erdőben sétálni. :) Szabadidőben sétálok,olvasok,filmet nézek,edzek vagy kitalálok magamnak valami érdekeset. :) Érdekel a tudomány(Csillagászat,fizika,stb..) és hiszek Istenben,Római katolikus vagyok, de elfogadom az összes vallást és érdekelnek is. :) Hiszek az összes pozitív tanításban és gondolatban. Sokat szoktam filozofálgatni és érdekelnek a teológiai gondolatok, spiritualizmus. :) 178 centi vagyok és 70 kiló :) Átéltem már pár dolgot de továbbléptem rajta :) Szívesen megismernék egy kedves és szerény lányt, mert hiányzik az hogy valakit szerethessek és összeköthessem vele az életemet! :) Privátban bővebben mesélek magamról! :)

2014. júl. 29. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
ha lány lennék, én dugnálak
2014. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen kedves :D
2014. júl. 29. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:

A szerénységet túlértékelik. Ha valaki többet képzel magáról, mint amennyi, az probléma, de az sem jobb, ha valaki nincs tisztában az értékeivel. Egyik sem normális. Az embernek reálisan kell látnia önmagát (is). Úgyhogy a szerénység korántsem erény, hanem hasonlóan negatív tulajdonság, mint a nagyképűség.

24/n

2014. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kár hogy 2-3 évvel idősebb vagyok nálad :D
2014. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És az miért jelentene gondot? Kérlek ne általánosíts és ne legyél előítéletes.
2014. júl. 29. 17:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Most ezt kinek írtad?


Amúgy a szerénység nem egyenlő az önbizalomhiánnyal, csak mondom.

2014. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kérlek ezeket vegyétek figyelembe hogyha választ szeretnétek írni:


- Ez a kérdés társkereső szándékkal született meg.


- Kérlek ne tegyetek megjegyzéseket, többet ártotok vele mint használtok.


- Ne élcelődj és ne legyél arrogáns. És előre bocsánatot kérek hogyha bármivel is megsértett téged a kérdésem.


- Kérlek tanácsokat csak privátban írjatok.


- A belső frusztrációdat ne a válaszmezőben éld ki.


- Fokozottan megkérlek titeket arra hogy ne írjatok tanácsokat/megjegyzéseket a válaszmezőben, kizárólag csak privátban.


A szabályzatot olvasva, az oldal nem tiltja a párkeresést.

2014. júl. 29. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!