Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Fiúk, titeket zavar, ha egy lánynak izzad a tenyere? Például első találkozásnál, bemutatkozásnál?

Figyelt kérdés
Ez betegség, nem tehet róla. Ugyanis olvastam olyat egy egy pasitól, hogy bemutatkozáskor, ha ezt tapasztalja azonnal ott is hagyja a lányt...
2014. júl. 29. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem különösebben, nekem is gyakran szokott, szóval ebből biztos nem csinálnék gondot.
2014. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar. :)
2014. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valamennyire mindenkinek izzad a tenyere... nem??
2014. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség. Nem a kezeden, meg az izzadásodon múlik. :)
2014. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar..
2014. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, de nekem a normálisnál nagyobb mértékben olyankor, amikor izgulok. Nem nagyon van rá megoldás, maximum műtét, de az elég drasztikus és nem szeretném.

Azért megnyugtató, hogy így gondoljátok, nem keltett bennem túl nagy szimpátiát, amikor az illető azt írta, hogy ezért egyből hagyja a lányt.

2014. júl. 29. 18:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk lányokkal nem szokás kezet fogni, tehát nem is értem hogy jönne elő hogy izzad a tenyere
2014. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem szokás, legalábbis errefelé, legalábbis velem eddig minden újonnan megismert férfi kezet fogott.
2014. júl. 29. 18:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Legalább jobban csúszik benne a... szex közben szoktál izgulni?
2014. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tűnik egy olyan dolognak amit fel lehetne sorolni mint negatívum. Ilyen melegben pl amikor mászkálunk mindkettőnknek annyira megizzad a keze, hogy kb folyik, mégse érdekli egyikőnket se...
2014. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!