Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk, Miért a sablonlányok...

Fiuk, Miért a sablonlányok tetszenek szinte mindenkinek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert tetszett egy fiu aki ugyanolyan rocker volt mint én és jóban voltunk , rengeteg közös témánk volt , sokat beszéltünk . De ő mégis az osztály legnagyobb rib**cának teszi állandóan a szépet ( azert mondtam h rib**c mert a fél iskolával összejött már , es kifejezetten gusztustalanul , és bunkó módon viselkedik ) ..... nem vagyok ocsmány , sem hülye , sem igénytelen , De talán velem van a hiba ? 14/L

2014. júl. 29. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyet alapján ítélsz el több millió fiút. Zseniális.
2014. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, veled van! Rosszul választottál. Akinek r*banc kell azzal neked nem kéne foglalkozni
2014. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Irtam h szinte , nem volt szándékomban általánosítani , bocsi
2014. júl. 29. 18:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát, az ember már csak ilyen. Amúgy az pl. nem lehet, hogy te is tetszel valakinek nagyon, akire meg te nem bagózol oda sem?
2014. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem viselkedett ugy mintha ez lenne az esete , de azert köszi a választ
2014. júl. 29. 18:52
 6/13 A kérdező kommentje:
Hat nem tudok róla h tetszenék valakinek , de nem vagyok olyan h nem venném észre
2014. júl. 29. 18:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát az én barátnőmre azt végképp nem lehet mondani, hogy sablonlány lenne...
2014. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mutass nekem egy sablonlányt.
2014. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem kéne rögtön támadni , en csak véleményre lettem volna kiváncsi , nem közönséges keresztkérdésekre , tisztelet a kivételnek
2014. júl. 29. 19:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tetszenek a sablonlányok, már csak azért sem, mivel ugyan olyan divatmajmok lettek az utóbbi időkben, mint az ún. "pávák".

Azért nyomul rá valószínűleg, mivel még szűz és el akarja veszíteni egy könnyen kapható(ezen van a hangsúly) és szép lánnyal.

Am én is rocker vagyok :)

2014. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!