Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a fiad egyszer csak beállít...

Ha a fiad egyszer csak beállítana egy lánnyal 20 évesen, egyből azt hinnéd, hogy a barátnője?

Figyelt kérdés
Sosem volt még senkim, és nem is ismerkedtem lányokkal, holnap viszont valószínűleg jön hozzánk az egyik volt lány osztálytársam, mondta hogy talizzunk. De van barátja, így semmi extra, én viszont szerelmes vagyok belé, tehát rajta kívül kb. mindenki azt akarná, hogy összejöjjek vele most azonnal.
2014. júl. 29. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
remélném hogy , meg is csinálja:)
2014. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

kb. mindenki = te


senki nem akarja, hogy elbassz egy kapcsolatot

2014. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 Itthon állandóan mondogatják, hogy mikor csajozok már. Most sem én írtam őrá.
2014. júl. 29. 21:25
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
De ők sem úgy gondolják, hogy más nőjével kefélj.
2014. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem a putriból írok, úgyhogy szó nincs itt dugásról. :D
2014. júl. 29. 21:27
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem se kellene belemászni mások kapcsolatába. Ha a barátját nemis, legalább a csajt tiszteld meg ezzel. Amúgy nem tudom mi lesz a program, de én nem élném bele magam :/
2014. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor te hogyan képzeled el a párkapcsolatokat?
2014. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Részemről nincs dugás, de a csaj sem bolond. Bringáznánk meg megnézné hol lakom. Beszélgetnénk.
2014. júl. 29. 21:30
 9/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem lesz dugás, nem hülye a csaj. De te szeretnéd, azt akarod, hogy a barátnőd legyen.
2014. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Állandóan próbálom elfelejteni, sosem hívom sehova, már most is majdnem teljesen kiment a fejemből. Erre több mint egy hónap után megint ír, hogy fussunk össze. Nem tehetek róla, szeretethiányomvan és hiányzik legalább az ölelése.
2014. júl. 29. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!