Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Homlokpuszit szeretnék adni...

Homlokpuszit szeretnék adni egy lány barátomnak, akit kedvelek, vajon mire fog gondolni, hogyan fog reagálni erre szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Te ezt így előre megtervezed?
2014. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
meglepetésében meghúzza a kukacod:DDD
2014. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tudni fogja hogy akarsz valamit tőle. Ha tetszik neki hagyja, ha nem pofán b*sz egy szívlapáttal.
2014. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Homlokpuszi a tisztelet jele. Viszont, ha ő ezzel nincs tisztában, akkor furán nézhet rád. Arcra miért nem jó?
2014. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért olyan nagy szám 1 puszi?

Lány oszt.társammal rohadt jó barátságot ápolunk és csomószor adtunk már egymásnak puszit anélkül, hogy kínos lett volna, vagy a másik bármit is félreértett volna.

/Most persze ne arra gondoljatok, hogy minden egyes nap puszilgattuk egymást/

18 évesek vagyunk.

2014. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Arc puszi az köszönésnél, búcsúzásnál szokott lenni, ez csak más lenne, de még megcsókolni nem akarom, túl nyomulós lenne szerintem és nem érzem, hogy ő akarna kapcsolatot és igazából én sem érzem magam késznek egy kapcsolatra, de valami jelzés kéne, hogy tudja szeretem.
2014. júl. 30. 13:44
 7/8 anonim válasza:
Szerintem sincs semmi egy pusziban, bár ez emberfüggő, viszont kinyírni csak nem fog.:DD
2014. aug. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem, ha ez más jellegű lesz (mivel ahogy ebből levettem, nem szoktál ilyet csinálni) akkor ha többet nem, akkor legalább elülteted a gondolatot a fejében hogy ez több mint egy sima puszi.
2014. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!