Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14-16 éves fiúk, nálatok az...

14-16 éves fiúk, nálatok az mennyire hátrány egy lánynál, ha kevés barátai vannak?

Figyelt kérdés
Szóval nem egy olyan lány aki mindig elfoglalt és a barátnőivel lóg, hanem sokszor van egyedül.

2014. júl. 28. 20:14
1 2
 1/15 RootedRainbow ***** válasza:
Nálam pont hogy ez lett volna a kitétel...
2014. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hátrány
2014. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
lehet, hogy a fiúknak ez nem hátrány.. de szerintem meg baromira rossz teljesen egyedül lenni. kellenek barátok, barátnők is, ha nem akartok folyton rossz kedvű, motiválatlan barátnőt magatok mellé. 17/L
2014. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 RootedRainbow ***** válasza:
Hát aki nem tudja megcsinálni, hogy a barátnője legalább vele jól érezze magát, és ne legyen életunt, az nem is érdemel barátnőt...
2014. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Van is barátnője, csak kevés, és nincs olyan legjobb barátnője, vagy mije... Öö. Igen, magamról beszélek :D
2014. júl. 28. 20:52
 6/15 RootedRainbow ***** válasza:
Ha arra vigyázol, hogy megmaradjon magadnak is, és a pasinak is egy kis magánszférája (ergo hagyd néha őt is egyedül lenni, ne feledd hogy Te is azt csinálod még most), akkor még szerintem nagyobb áldás, mintha sokat barátnőznél...
2014. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bumbi02 ***** válasza:
Nálam csak az hátrány, ha nem képes egy értelmes mondatot leírni. Kevés barátai....
2014. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem sincs sok szóval...

15/f

2014. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Szerintem nem hátrány. Az szerintem azt jelenti, hogy nem nyílik meg akárkinek, és nem bízik meg akárkiben. Magyarul ez egy kihívás a fiú számára, hogy megszerezze a bizalmát... Bizalmad (javíts ki, ha tévedek). És mi, fiúk szeretjük a kihívásokat.

Meg amúgy is. Nekem sincs sok barátom. Egy van, akiért az életem is odaadnám, de ő is értem... Azt hiszem... Remélem. És amúgy nem, nem vagyok b*zi. 100%-ig hetero vagyok (a lányokat csípem)

Ha barátkozni szeretnél, írj nyugodtan. 14 éves vagyok és fiú :)

2014. júl. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálam ez még előny is lenne, többet lehetne velem :)
2014. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!