Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Tik szeretitek, ha...

Lányok! Tik szeretitek, ha szórakozóhelyen egy fiú felkér titeket táncolni? Vagy inkább tik szerettek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 21:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
hogy legyen értelmes válasz is: igen, ha akar valamit jöjjön oda! Én nem fogok kezdeményezni, még meg van bennem ez az "ódivatúság", hogy a férfiak kezdeményeznek. Ha szépen megkér, szívesen táncolok az illetővel :)
2014. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Elírtad! nem titeket, hanem tiKteket
2014. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12-es, xDDDDDDDDDDDD
2014. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
jobban szeretem ha a fiú kezdeményez
2014. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
40%
itt a Tojó Tikokra gondolt a kérdező mert ő egy kakas :D
2014. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szeretjük, ha felkérnek. Az romantikus... Néha van olyan, hogy fel vagyunk pörögve és kezdeményezünk, de ha felkérnek az mindig jó érzés.
2014. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

12-es XD készen vagyok :P

Feldobtad az estémet:DD

2014. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
88%

tik nem tudtok nomálisan válaszolni?! :D

igen, mi lányok szeretjük, ha felkérnek a srácok minket. de azt, amikor hátulról "letámad" a srác, és azt se tudom ki az, csak megjelenik és dörgölőzik hozzám... az olyanokat általában megpróbálom finoman elküldeni, ha nem hallgat rá, akkor segítek nekik megismerkedni a biztonságiakkal :D. Undorító, az én városomban ez az átlag sajnos. De máshol, ahová bulizni mentem, ott normálisan megszólítottak, és megkérdezték, van-e kedvem táncolni velük. Ez már egészen más :).

2014. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!