Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kerül egy olyan pasi,...

Miért kerül egy olyan pasi, akinek teszem? Nekem is tetszik, de egy ideje fura nekem.

Figyelt kérdés
Olyan, mintha idegenként kezelne. Átnéz rajtam, miközben nem is olyan rég még elég személyes volt a kapcsolatunk. Miért csinálja ezt?

2014. júl. 31. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerjük mi őt? Nem! Akkor meg honnan tudjuk?
2014. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leírnád nekem priviben a szitut? Talán tudok némi információt adni, mert én, sajnos így teszek egy csajszival aki tetszik és megvannak az okaim.
2014. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
valószínűleg mégsem érdekled , és így próbálja érzékeltetni, de egyébként szerintem lehet hogy ha tőle kérdeznéd meg és nem tőlünk, még válasz is lenne rá:)!
2014. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Arról ő tud, hogy neked tetszik? Én pasi vagyok és volt régen olyan hülye szokásom, hogy ha tetszett egy lány, de részéről nem tudtam mi van (minimum barátok voltunk) és esetleg arra következtettem, hogy neki nem tetszem, mint férfi, vagy más tetszik neki, akkor sértettséget érezve kerültem. Illetve védekezésként is, mert nem akartam úgy a közelében lenni, hogy én oda vagyok érte mialatt ő nincs oda értem.
2014. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lesett neki, szóval tudomására hoztam. Az az igazság, hogy egyszer bepróbálkozott. Elég gyerekesen, láttam, hogy nem mer lépni, ideges...nem lett belőle semmi, csak annyi, hogy mind a ketten nagyon zavarba jöttünk.


2-es, írd meg nekem a történeted. Én is leírom.

2014. júl. 31. 10:53
 6/7 anonim válasza:
Mennyi idő telt el azóta, hogy te mondtad, hogy tetszik neked? Így mondjuk érthetetlen miért nem lép valóban. Ha nekem tetszik egy nő, akkor nem 3 napig tetszik.
2014. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sok idő...:(
2014. júl. 31. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!