Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság a lányoknak kell...

Manapság a lányoknak kell kezdeményezni, nyomulni, flörtölni és alkalmat keresni, ha tetszik nekik egy fiú?

Figyelt kérdés

Különben vagy elhappolják más lányok, vagy észre se vesz?

Tudtok ellenpéldát?


2014. júl. 31. 12:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Valami értelmes válasz, mondjuk lányoktól?
2014. júl. 31. 12:18
 12/21 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert a fiúknak csak a mű kell... műmell, műhaj, műköröm stb. ha mindez megtalálható rajtad, akkor meg is van az álompasi... ha nincs akkor nincs pasi... Én sem vagyok mű, lehet, hogy ezért nem is kellek a pasiknak... de én még hiszek abban, hogy jöhet az igazi... 21L
2014. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Kérlek gondolkodj el a kérdéseden, kérdező:

"Manapság a lányoknak kell kezdeményezni, nyomulni, flörtölni és alkalmat keresni, ha tetszik nekik egy fiú?"


A válasz: igen.

Miért? Nem azért mert napjainkban vagyunk, hanem azért, mert ha NEKED TETSZIK VALAKI és nem fordítva és TE NÉZTED KI MAGADNAK, akkor úgy helyénvaló, hogy tegyél érte. Itt jön a sült galamb példája. Nem a lány dolga de nem is a fiúé. Azé, aki akarja, hogy legyen valami. Ez csak logikus és korrekt így, nem? :) Amúgy van ellenpélda, de most őszintén: attól, hogy neked tetszik Ő, máris automatikusan történnie kéne valaminek? Ne viccelj...

Az nagyon ritka, hogy csak úgy véletlenül mindketten megtetszenek egymásnak és perfekt alkalom adódik, hogy "egymásra találjanak". Legtöbbször valamelyik félnek kezdeményeznie kell és hát melyik fél legyen az, ha nem az, amelyik kiszemelte magának a másikat?

2014. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Paul Tailor, lefogadom, hogy évek óta nem volt csajod, ha volt egyáltalán... Vagy nem mersz kezdeményezni, mert te is a sült galambot várod, vagy pedig kezdeményezel, de olyannál, aki semmi jelét nem adta, hogy bejössz neki.(TIPIKUS FÉRFIHIBA) Max rád nézett/mosolygott egyszer és azt is véletlenül.

Süt a szavaidból a tapasztalatlanság. És ezzel nem akarlak megbántani, mert nem tudom, hány éves vagy.

De az az igazság, hogy te várod a sült galambot, mert azt várod, hogy majd kinéz magának egy csaj. Hidd el, ez rengeteg csajnak bejön, hisz mindenki beszari férfira vágyik.:)

És mielőtt jössz azzal, hogy a lányok nem egyértelműen jeleznek: Annál a csajnál kell próbálkozni, aki egyértelműen jelez. De te vagy nem mersz az ilyeneknél próbálkozni, vagy nem jelez neked senki egyértelműen, mivel nem jössz be nekik.

Bocsi, ha bunkó voltam, csak torkig vagyok ezzel a férfi picsogással. Amikor én is volt, hogy felsültem már a kezdeményezésem miatt, kétszer is (pedig igen, húúúha, csaj vagyok) és még mindig élek és virulok.

2014. júl. 31. 18:49
 15/21 anonim ***** válasza:

Én nem panaszkodom úgy érzem. :) Ha valaki nagyon kell, odamegyek hozzá előbb-utóbb. A gond azokkal a lányokkal/nőkkel van, akik szerint [ez a férfi dolga feltétlenül]. Gondolom közéjük tartozol. Én inkább a TE szavaidból érzek nagy csalódottságot, talán épp emiatt. Továbbra sincs megszabva, hogy ez kinek a dolga. Ha nem akarsz, ne kezdeményezz Te sem, nem kötelező. De ez annak a dolga, aki akar valamit. Ennyi. Én megtettem eddig, amikor már nem bírtam tovább. Nehezen megy, mert senki sem akar hülyét csinálni magából persze, meg nehéz megnyílni valaki ismeretlen előtt.


Ha ezt nem tudod megfelelően értelmezni, az nem az én hibám. Ez nem tapasztalatlanság, ez egyszerű tény. Biztos így is akad udvarlód majd előbb-utóbb, csak épp nem biztos az, akit Te néztél ki. Továbbra is azt mondom, ha TE KINÉZEL VALAKIT, tegyél érte és tartsd meg a hülye jeleidet. Nem vagyunk kódfejtők.


Nekem küldözgethet jeleket akárki, nem fogok odamenni hozzá, csak mert azt szeretné. Elvi kérdés. Ha akar valamit, jöjjön oda, amiképp én is odamegyek, ha akarok valamit. Egyszerű és fair. Mert a jelekből vannak a félreértések, vagy van, hogy az illető csak játszik veled. Főleg az utóbbiak miatt nem érdekelnek a jelek. Ha még így is ellenszenves a nézőpontom, az már a te dolgod. Nem érthet mindenki egyet. De nem érzem, hogy olyan vérlázító hülyeséget írtam volna, ami azt a reakciót kellett volna kiváltsa, amit írtál. Nekem éretlennek tűnsz, függetlenül a korodtól.


Olvasd el most ennek tükrében kérlek megint az előző hozzászólásom. Szerintem ezt a beszari részét te képzelted oda. Egy szóval sem írtam, hogy én nem próbálkozom soha.

2014. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Továbbra is fenntartom az előző kommentemet. Meg azt is, hogy tapasztalatlanabb vagy a korodnál. Gondban leszel, ha mindig racionalitást keresel majd a lelki dolgokban.

És ha abból nem fogsz fel semmit, ha mondjuk megérinti egy csaj a kezed, miközben többször a szemedbe néz és folyton mosolyog, akkor nem tudok mit mondani. :) Ráadásul te ezeket a játékokat nem is élvezed, mert hogy rögtön mondja azt egy lány, hogy "randi holnap 7kor itt".... Nos, akkor olyan vagy mint egy farönk.

2014. júl. 31. 20:07
 17/21 anonim ***** válasza:
Ezek már egyértelműek. Nem ezekre gondoltam. Olyan "jelekre" gondoltam, mint szempilla-rebegtetés, félreérthető mosolyok, miegymás. Amit írtál, az egyértelmű. De sok lány nem mer odáig elmenni és azt hiszi, hogy elég, ha szemezget, mosolyog. Amúgy meg akkor is korrekt az az állításom, hogy a lány is lehet kezdeményező. Ez nem szabály, se nem törvény. Másrészt azzal amit leírtál már túlment a jeleken, ott már kezdeményezett, szóval talán ugyan azt gondoljuk, csak más megfogalmazásban.
2014. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Még kiegészíteném annyival, hogy sokfélék vagyunk. Nem vetítheted mindenkire rá a véleményed és várhatod, hogy úgy gondolkodjon, mint te. Van aki így tesz, van aki úgy. Ha neked az kell, hogy a férfi "hódítson" meg, akkor ne kezdeményezz és ennyi. De akkor ne panaszkodj, ha nem a kiszemelted megy oda, hanem esetleg más - olyan, aki hasonlóan látja, mint Te. Ez semmivel sem helyesebb vagy helytelenebb mint az, aki céltudatosan megy oda és félreérthetetlenül elmondja, hogy mi van. Mindössze más nézőpont és más gondolkodás. Igen is szükség van racionalitásra, mert ha ennyit sem értesz meg, amit itt felvázoltam, akkor Téged fog nagy csalódás érni, nem engem.
2014. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mellesleg a kérdésedből és a frusztrációdból gondolom, hogy épp mostanság volt egy srác/férfi aki tetszett neked, de észre sem vett és/vagy másé lett és most itt akarod kiadni a férfi nemen a csalódottságod, mert Te nem léptél. :) Javítsd ki, ha tévedek.
2014. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Egy kapcsolatból léptem ki nemrég. És nem panaszkodom, ezt nemtom honnan szedted.

Egy egyszerű kérdés volt, konkrét személyek nélkül.

Nem vagyok buta, megértettem, mire gondoltál. Bár az valóban nem volt világos ezek szerint, h mit értesz kezdeményezés alatt. Mert nálam az, hogy az adott személy elhívja valahová a másikat.

Azt se mondtam egy szóval se, h a lány ne kezdeményezzen, csak a kérdés alapján szűrhetted ezt le gondolom...

Na mindegy, a lényeg sem csalódott, sem racionalitás mentes nem vagyok. De a jelek hozzátartoznak a párkereséshez, ezt jobb, ha tudod. Még akkor is, ha rizikósak.

2014. júl. 31. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!