Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Margitszigeten mennyire...

Margitszigeten mennyire szoktatok ismerkedni fiúkkal? Fiúk bevállalnátok egy egyedül olvasó lányt?

Figyelt kérdés
Leültem a stég mögötti füves részre, odajött 1 srác, és elkérte a számomat, azóta sem hívott.
2014. júl. 31. 17:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a lány és szép, akkor természetesen odamegyek beszélgetni, elkérni a számát :)
2014. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem tűnik szerencsétlennek. Ha magassarkúban csücsörítve feszítene selfi készítés közben, akkor igen.
2014. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mi köze a szexinek egy ilyen szituációhoz? Miközben olvasol minek akarsz szexuális jelzéseket leadni? Persze ha vadászni mész és csak kamu olvasni az egészen más tészta....
2014. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy lehet ismerkedni a szigeten... Én legalábbis nem tudok.
2014. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha valami értelmeset olvas akkor odamegyek, ha tetszik. De ha női magazint vagy Coelho-t akkor messze elkerülöm...

23F

2014. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15: ez jó :DD


Kérdező: Szerintem egyáltalán nem gáz egyedül kint lenni és olvasni.

2014. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Dan Brown könyvek mennyire csajosak? imádom őket, folyton ezeket olvasom. ha szigeten vagytok és látjátok, hogy egy csaj dan brownt olvas az én leszek nagy valószínűséggel :)
2014. aug. 1. 00:32
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező: Ha arra fele sétálgatok figyelni fogok, hátha ;)
2014. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!