Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a baj velem, ez már betegsé...

Mi a baj velem, ez már betegség, pszichológus kéne vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Valahogy mindig arra vágyom, hogy egy lánnyal végre közel kerüljünk egymáshoz így testileg meg lelkileg is, amikor meg ott van, hogy már ölelgetjük egymást, meg szeretgetés van, hirtelen megijedek, hogy már itt egy kapcsolat esélye, jöhetne a járunk dolog és hirtelen remeg a gyomrom meg menekülhetnékem támad. Ilyenkor elfutok és nem is keresm a lányt többé, persze ők meg emiatt még jobban hiányolnak és keresnek, de nekem ez a járás dolog valamiért nem jön be, futnom kell úgy érzem megfulladok meg ez a sok nyál, romantika ez se jön be, inkább csak szexelni akarok meg élvezni a finom kis fiatal testüket, de az is fontos, hogy barátilag jól el tudjak a lánnyal hülyülni meg dumálgatni is egyben. Ilyen lány amúgy ritka, többnyire csak testileg vonzanak a lányok, a lelki összhang ritkán van meg, akkor is eddig csak olyan lányokkal, akiken látszott, hogy komoly kapcsolatot akartak és ilyen nyálas, romantikus lelkűek. ÉN hozzám inkább valami könnyűvérű csaj való szerintem, aki tapló, mint én és nem nyálas, romantikus. Egyszerűenn nem akarok kapcsolatot, csak szexbarátságot. De amikor meg senkim sincs akkor meg mégis vágyom arra, hogy legyen párom, most ez mi, nem értem mi van már velem.

2014. aug. 2. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez majd megoldja a gondod, figyeld különösen a nekem a lélek a fontos, nem a testy szöveget 02:56 nál

http://www.youtube.com/watch?v=b3sUEv3S97M

2014. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem az fontos egy lányban, hogy jól érezzem vele magam barátilag, de nem kell ilyen szent apácának lennie, azok is taszítanak, akik nem tudnak élni, szexelni, hülyülni, lazítani. Nem az a baj, hogy külsőre válogatós lennék, sőt, olyan lányok is tetszenek, akiket mindenki rondának tart szinte, ha jó fej meg el vagyok vele, jöhet, csak inkább az a baj, hogy megijedek, ha már kapcsolat lehetne, ilyenkor menekülni akarok és kerülni a lányt. Inkább csak a szex érdekel, talán mert még nem éltem ki magam eléggé.
2014. aug. 2. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hiányzott egy kapcsolat még bele nem kezdtem, ahogy elkezdtünk járni, akkor menekültem volna ki az egészből, de én az miatt mert elkezdtem kiismerni és nem igazán éreztem ugy, hogy járni szeretnék vele. Kb. mindegyik kapcsolatomban igy érzem, járok valameddig és utána nem akarok vele. Talán azért mert nem a megfelelő emberrel járunk, ismerkedünk és inkább nem akarunk társat, mint olyan embert, akivel nem igazán jövünk ki. Lehet nálad is az a gond, nem akadtál még össze olyannal akivel igazán akarnál kapcsolatot.
2014. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nyugodj meg nem kell neked pszichológus de jó lenne a felkeresnél egy szexológust akivel nyugodtan áttudnád beszélni a helyzetedet.remélem tudtam segíteni
2014. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha lány lennél,azt mondanám, hogy tipikus szűzk*rv* vagy,aki elhúzza a mézesmadzagot..valami ilyesmi vagy,fiúban.
2014. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De igen, pszichológus kell neki, mert ha így folytatja, akkor maximum szexfüggő lesz belőle, aki képtelen valódi érzelmi kapcsolatokra, aki képtelen lesz szeretni.

Méghozzá minél hamarabb!

2014. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!