Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz az, hogy mindenki kell...

Igaz az, hogy mindenki kell valakinek?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor valószínűleg én vagyok a szabályt erősítő kivétel.

21/F



2014. júl. 13. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Pedig, 7 milliárd emberből mindenkinek jut 1. Reméljük.
2014. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
De abból 1 milliárd kínai és 1 milliárd indiai. Szereted a keleti kaját? ;)
2014. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2 nekem már mindegy, csak jól jönne egy társ.

De amúgy bejönnek az ázsiai csajok.

2014. júl. 13. 11:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, de mondjuk nem tudom hogy kellek-e. Mert nem merek odamenni a lányokhoz. 26F
2014. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4

Én se nagyon. És sajnos a netes próbálkozásaim is kudarcba fulladtak.

2014. júl. 13. 11:30
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdező nem vagy egyedül nekem se volt még :/ 19/f ez van
2014. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

miért sajnáltatod magad? ha valaki szánalomból van veled az neked jó érzés? inkább mutasd meg neki a valódi éned ne a sírós szánalomra méltót aki rég elsüllyed az önsajnálatban!

Ne támadásnak vedd...nem leszóllak...én is voltam ilyen helyzetben, hogy azt hittem nem kellek senkinek, tudom milyen érzés...de én egyszer sem sajnáltattam magam azért mert egyedül vagyok! ha kapcsolatot szeretnél akkor ne azzal kezdj neki, hogy sajnáltatod magad a világ előtt! keress! kutass! ismerkedj! először is tudod egyáltalán mit keresel? tudod milyen lány az ideálod? először ezt kell "definiálnod" és utána megkeresned! ha nem is 1:1-ben találod meg, de eltudod fogadni a "hiányosságokat" és a "hibákat" és úgy érzed boldog lehetsz mellette és ő is melletted akkor kezdeményezhetsz párkapcsolatot vele...nem mintha a téma nagy szakértője lennék vagy olyan hű de tapasztalt ebben...de én így gondolom és ezek a tapasztalataim ezen a téren...nem az 1. szembe jövő lánnyal kell összejönni mert elég nagy az esélye a csalódásnak...és nem 3 nap beszélgetés után kell megkérni a kezét valakinek...ismerd meg, mutasd meg magad neki és ha mind2 oldalról meg van a szikra akkor kezdeményezhetsz, ha egyoldalú a dolog akkor inkább ne menj bele a kapcsolatba és a másikat se kényszerítsd bele mert akkor ismét csak csalódás lesz a vége! biztos vagyok benne, hogy neked is sikerül párt találnod, ha teszel érte és nem adod fel!

21F

2014. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb igen. Majd 50 évesen egy háromszor elvált vagy megözvegyült nőnek lehet kellünk, így megy ez.
2014. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek az ázsiak csajok , én is 21 vagyok , és a neten meg nem lehet ismerkedni , vagyis lehet csak felesleges. De most már h van kocsim , igy már jól mennek a dolgok hálistennek.. :D
2014. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem igaz,nyugi én sem kellek a kutyának sem...

23/F

2014. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!