Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, ha a pasihoz nem...

Szerintetek, ha a pasihoz nem vonzódom, később ez az érzés megváltozhat jó irányba?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit már pár hónapja ismerek és egy nagyon kedves, jószívű, romantikus srácot láttam meg benne, de mindig bizonytalan voltam vele kapcsolatban, hogy járjak-e vele, mert valamiért mégsem vonzódom hozzá. Éppen ezért pár hét után szakítottam vele, de arra kért engem, hogy adjak még neki meg a kapcsolatnak még egy esélyt, hátha megváltoznak iránta az érzéseim és beleszeretek.


Sokszor azon gondolkodom, hogy az én hibám-e, hogy nem tudom őt elfogadni, nem tudok rá férfiként nézni? Bűntudatom is van emiatt, mert végre hosszú idő után lenne egy kapcsolatom, olyannal, akinek értékes tulajdonságai vannak, de nem tudom az illetőt a páromnak tekinteni, elfogadni. Mit tegyek, hogy ez a helyzet megváltozzon? Lehet, hogy nem vagyok eléggé türelmes magamhoz? Vagy több idő kellene?


Kérem, hogy akinek van ilyen tapasztalata, az írja le!

Köszönöm előre is a segítséget!



2014. aug. 2. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom a macho, durva pasikra buksz, akik csak jól kihasználnak. :)
2014. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!