Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szerezhetnék 4 hónap...

Hogyan szerezhetnék 4 hónap alatt barátnőt?

Figyelt kérdés

Mire kellene odafigyelnem?Mit kell kerülnöm?

Nagyjából vannak elképzeléseim.


2014. aug. 3. 07:08
1 2 3
 11/21 Big Poppa ***** válasza:

nezd meg az Amerikai Pite 3at:)

amugy meg, spontan jon a szerelem, vagy keszulsz ra 3 honapig mint egy bankrablasra:D

amikor spontan jon, legyel kedves es vicces, csinalj ugy mintha erdekelne amit mond

amikor keszulsz ra...az nemjo

2014. aug. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Na és mik az elképzeléseid drága? Remélem azokhoz az elvárásokhoz elegendő vagy (külsőleg-belsőleg) te is :P

Mert sok itt ám a dagi, rohadó fogú fiúcska aki nagyon vágyik a szőke bombanőre, és mikor belebukik kiírogat ide mindenféle "a nők kvák csak pénz kell nekik" kérdést.

Remélem te nem ilyen vagy / leszel.

2014. aug. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12-es azért ez elég durva sztereotípia.
2014. aug. 3. 08:19
 14/21 anonim ***** válasza:

Ó, ha még az lenne. De csak tölts itt pár hetet ezen az oldalon, főleg ebben a kategóriában, sírni valóak itt egyesek.

Én segítenék neked amúgy, de még mindig nem írtad le az elképzelésedet.

2014. aug. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ez se tartott sokáig 14-es.
2014. aug. 3. 09:00
 16/21 A kérdező kommentje:
Esetleg valamilyen értelmes tanács?
2014. aug. 3. 09:12
 17/21 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon, hogy segíteni akart neked a csaj...

Amúgy legyél nyitott, közvetlen és sokat járj társaságba, ide-oda, új programokra. És legyél kezdeményezőbb.

Ja, és felejtsd el a határidőt, az csak hátráltat, akkor lehetséges, hogy becsajozol.

(Novemberben esküvő?? Bátor dolog.)

2014. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

A lánnyal kapcsolatban nem szeretem a lekezelő és ítélkező hozzáállást.A magas lóról történő okosságok osztása nem kenyerem.

Én csak arra voltam kíváncsi,hogy van-e vmilyen hatékony ismerkedési lehetőség,amivel el lehet kerülni a felesleges köröket.

2014. aug. 3. 09:45
 19/21 anonim ***** válasza:
89%

"nem szeretem a lekezelő és ítélkező hozzáállást"

Kicsit olvasd vissza amiket privát üzenetben írogattál nekem (kérés nélkül, mivel nem válaszoltam) na az volt a lekezelő (és amúgy igen provokatív) stílus.

Mint az előző hozzászóló írta, a segítség jött volna, de szerencsére kibújt a szög a zsákból hogy kivel lett volna dolgom. Nem hiszem hogy megéri ezek után bárkinek is segítséget felajánlania neked ezek után :)

2014. aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nincs értelmes tanács. Vagy jóképű vagy, vagy sem.


Állandóan azt a maszlagot nyomták nekem , hogy majd nem számítasz rá, nem várod, nem görcsölsz rá majd akkor jön, jön a l**ófaszt.

4 éve kínlódok ezzel.


4 hónap?? Szólj ha sikerül és súgd meg hogyan.


Mindenhol bepróbálkoztam lányoknál, és csak azt kaptam mindenhol h kedves rendes srác vagy de nem vagy az esetem. És nem a pénz meg a kocsi miatt mert mind megvan meg a jó lakás is.


A külsőm miatt mindenki elutasított, és nem csak a gyönyörű lányok, hanem az átlagosabbak is, és még a ducik is.


Ha jóképű vagy simán lehet még 1 hét alatt is, ha nem vagy az akkor ki tudja..

2014. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!