Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha van egy munkatár...

Brinyolf kérdése:

Mit tegyek ha van egy munkatárs, mondjuk legyen Andrea hátha (olvassa),4 éve van pasija de érzem, hogy bejövök neki? 20/F (pls hülye válaszoktól kíméljetek ez most nem az a kérdés) :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nehezen teszem fel a kérdést mert szép monológot tudnék ennek keríteni de próbálom rövidíteni a dolgokat.

2 hete ismerkedtünk meg, első időkben nemigazán foglalkoztam vele, mivel a szöszikkel mindig pórul járok, első szerelem is az volt. Emiatt nem is figyeltem rá igazán, de mióta 1 műszakba raktak minket, mint 1 kis dedós gyerek ha rám néz akarva-akaratlanul is elmosolyodok, sokszor még olyankor is ha eszembe jut a pillantása; aztán elnevetem magam. De amikor a szemébe nézek egyfelől megnyugszom is, nem érzem ezt a tátongó űrt, ürességet amit évekig éreztem. Eddig segített ha bepiáltam és szereztem 1 csajt egy kufircra, de ez most más.. Legjobb barátom azt mondta, hogy lehet szerelmes vagyok én nem tudom már egyszerűen, hogy milyen az. Tudnám még folytatni ezt a kis írogatást, de nem tudom összeszedni a gondolatokat normálisan.

Ha volt valaki hasonló helyzetben kérem válaszoljon.. most télleg tanácstalan vagyok ami nagyon nagy baj.


2014. aug. 3. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Andrea vagyok!
2014. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az ő neve szebb (:)
2014. aug. 3. 08:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Az h 4 éve van pasival nem azt jelenti, h mennyire szerelmes, hanem azt, h nagyon unja a banánt.

Simán megkaphatod, akár műszak alatt!;)

2014. aug. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ásd el magad. De nehogy azt hidd hogy bejössz!
2014. aug. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2-es ezzel tisztában vagyok de vele nem akarom ezt csinálni. Lehet amit fentebb írtam ellentmondásos azzal, hogy mondhatni régimódi vagyok, már vágyok arra, hogy had vigyek el egy csajt randizni és boldogan mutathassam be anyámnak, hogy ő a barátnőm, és nem 1 ribi mint a múltheti.. Ez is közrejátszik persze :)
2014. aug. 3. 09:01
 6/10 anonim ***** válasza:
És miből kéne leszűrni h tetszel-e neki? Mert csak a te reakciódat írtad le, h vigyorogsz. A csaj meg csak néz közben? Egyáltalán mi a kérdés?
2014. aug. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 6-ossal.
2014. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6os

Gondolom hallottál már arról, hogy vibrál a levegő köztük nemde? Ez a helyzet itt is nemcsak én pirulgatok sokat közben ő is eléggé feltűnően, bármerre nézek mindig épp felém néz, sok dolog van amit még tudnék sorolni de ha voltál hasonló helyzetben akkor tudod miről beszélek.

2014. aug. 3. 09:10
 9/10 anonim ***** válasza:

iiiigen. Itt én is azt tudom mondani amit már mondtak. Már csak azért is mert pl nekem is van a munkahelyem egy tök jó fej lány.


Tök jókat dumálunk, én is "szeretem" őt meg ő is. Bár nem látok bele a fejébe, de na. DE van gyerek és párja.


Ez nem tesz semmit, nem mintha olyan szándékaim lettek volna. De szoktunk kávézgatni együtt stb stb. Hát igazából 1 helyen dolgozunk szóval ja. De ettől függetlenül nem támadott le. De egy ha ilyen jól érzed magad vele, már önmagában tök jó.


Nem hiszem hogy feltétlen be kell hogy gyere neki. Látod vannak ilyen kedves lányok, pedig pasija van. Nem mindenki hülye pitsa de attól még nem kell hogy veled akarjon össze jönni, csak volt olyan szerencséd hogy egy normális kedves lánnyal találkoztál.


Aztán meg franc tudja hogy alakul majd a jövő. Igazából akármi lehet.

2014. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kis frissítés, azóta megvolt :D
2014. aug. 8. 03:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!