Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálja ezt a kolléganőm?

Miért csinálja ezt a kolléganőm?

Figyelt kérdés
Érdekes a történet. Én összejöttem volna vele, volt randi is, de aztán úgy alakult, hogy nem lett belőle semmi. Azóta viszont olyan, mintha nem is léteznék, szinte nem is köszön, nem kommunikál velem, úgy csinál, mintha ott sem lennék. Korábban viccelődtünk, mosolygott, mikor meglátott. A sokkal érdekesebb, hogy ezt már nem először játszuk el, tehát ez a harmadik ilyen "ciklus". Megkérdeztem, hogy ezt mégis miért, azt mondta, hogy barátra nincs szüksége, kollégák vagyunk (de azért a többi kollégával egyáltalán nem ilyen. Mind nők) Miért ennyire passzív? Már komolyan nem értem, hogy miért nem lehet normálisan egymás mellett meglenni.

2014. máj. 10. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
MIT VICCELŐDJÖN? KUDARC
2014. máj. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fish1 ***** válasza:
Lehet, hogy túlságosan rámenős vagy. Mint írod, már a 3. alkalom.
2014. máj. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor szoktak ilyenek lenni,ha felfedezték benned a gyógyegeret.

gyógyegér=nagy érzelmek,kapcsolat vágy,rendes,magyarul nem kúrja meg és alig irányít.

ezt látta meg benned és egyértelműen nem erre volt igénye.

mivel már régóta ismeritek egymást,ezért teljesen felesleges volt egy szabályos randi.

kis piázgatás és vinned kellett volna lakásra agyonkefélni.

amúgy meg nincsen ez veszve.

a lényeg,hogy ne látszódjon rajtad,hogy ez bánt téged.

kezdésnek az orra előtt bókolj,udvarolj,olts,viccelődj más nőknet,aztán rá is sort keríthetsz,keményen negeld,oltsad,véletlenül se bókolj,aztán ha kettesben maradtok,akkor csókold meg.

vagyis az első menetet csúfosan elveszítetted,de egy profi bokszmeccs is 12 menetből áll.

más taktika kell.

ezért ez a harmadik ciklus is,mert ugyanazt erőlteted valószínűleg a gyógyegérkedést nem a lényeget a ba-szást,ő meg ba-szni akar elsősorban,ahogy minden felnőtt nő.

2014. máj. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg van sértődve, mert nem dugtad meg.
2014. máj. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak már g"cire unom a taktikázásokat, és naiv módon reméltem, hogy talán ő más. Nade köszönöm a tanácsokat.
2014. máj. 10. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!