Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedés elején ezt elmondan...

Ismerkedés elején ezt elmondanád/elmondjam a férfinek? (kapunyitási pánik)

Figyelt kérdés

A napokban jöttem rá, hogy kapunyitási pánikban szenvedek, amit próbálok leküzdeni, de csak pár napja jöttem rá, hogy mi a bajom valójában, tehát miért halogatom a dolgaimat, hogy továbblépjek és önállósodjak.


Emiatt van az is, hogy még a szüleimmel élek és halogatom a jobb munka utáni keresést (önbizalomhiány). Szereztem egy diplomát is, a kiszemeltnek is van és jó pozícióban dolgozik, szóval okos is és kitartó, megvalósítja a céljait. Régebben én is ilyennek gondoltam magam, de elakadtam és ki kell másznom a gödörből, hogy újra a régi legyek, akinek vannak céljai, álmai és azokat meg is valósítja, nem csak ábrándozik. De jelenleg elveszettnek érzem magam és kapunyitási pánikom van, ez már biztos... :(


Ha kérdezik, hogy miért nem lépek tovább, meg miért halogatom a dolgokat, akkor elmerjem mondani ezt a férfinek? Vagy ki fog belőlem nagyon ábrándulni és inkább próbáljam egymagam szépen csendben megoldani ezt a problémámat? Nem tudom, hogy merjek-e erről beszélni.


Mit tanácsoltok?


(Ui.: Igen, van kapunyitási is, nem csak kapuzárási)



2014. aug. 3. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a szituációd nekem...:/

Szerintem ne közöld vele a legelején, kicsit beszélgessetek, ismerkedjetek meg jobban és amikor oda kerül a sor, hogy célok/álmok, akkor lehet finoman közölni, h Te nehezebb indulsz el. Ha ezt nem érti meg, akkor nem hozzád való.

2014. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze, előbb egy kis ismerkedés nem árt, nem szeretném ezzel kezdeni, csak hogy tisztában legyen velem a másik, hogy jelen helyzetben miben vagyok, mit élek át. Csak nem tudom, h ehhez mennyi idő kellene...


Neked is volt amúgy ilyened?

2014. aug. 3. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Az milyen? Kapu nyitásakor bepánikolsz? oO
2014. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor mond el ha úgy gondolod.. Ha nem csak baráti szándékkal közeledik feléd a fiú..
2014. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, igen volt, van is ilyenem most is. Csak engem a társadalom jobban megítél, mert én srác vagyok. Ugye azoknak erősnek kell maradni mindig, minden körülmény közepette, de ismerős nagyon is...:S Az a baj, hogy a nők ezt nehezebben tolerálják. Neked nőként nagyobb esélyed van, hogy egy ambiciózus pasi elfogadjon, pont azért, mert ő az és nem várja úgy el valamiért, hogy Te is erőlködj annyira.
2014. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3#

Ez nagyon gyenge poénra sikerült...


4#

Hát még nem tudom, hogy mit akar tőlem...


5#

Akkor össze kéne minket rakni. :p Amúgy ha leakarja az ember küzdeni, akkor egy férfiban is elfogadható szerinte, csak legyen meg benne az akarat, úgysem maradhat örökké minden így, nem igaz? :S

2014. aug. 3. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!