Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez kapunyitasi pánik vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kapunyitasi pánik vagy én vagyok túl naiv?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakított velem mert ismerkedésre vágyik. Persze azt is.megkaptam h pusztán nem írtam felül az exet akit lejegyzett s aki visszautasította... Nagyjából másfél évig voltunk.együtt. Azóta is tartjuk a kapcsolatot napi szinten. Olelkezes bujas stb. Néha szex is. De van h csak.együtt alszunk. Múltkor rákérdeté k mi ez köztünk s mikor azt mondtam barátsag ki akadt h ne tegyem át barát zónába. Aztán volt egy eset mikor.közöltem vele h ló vagyok s nem.szamár.azt válaszolta h igen ló vagy sosem voltál s sosem.leszel.más csak vannak más.lovak.is. Úgy van nevelve h tisztelje a nőket s szex csak azzal van akit szeretünk mégis most olyanokat mond h szsretne egy japán. Egy fekete s egy skandináv nővel is együtt lenni. Házasságra pedig 30 éves kora.előtt gondolni sem akar . Egyébként ő 24 én 23 vagyok. S valamiért nem tudom.ki szakítani a fejemből.azt a gondolatot h számomra.ő az igaz.



Ui.bocsánat a hibákért telefonról.írók


2012. jún. 17. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Kapunyitási pánik? Eddig csak kapuzárási pánikról hallottam...
2012. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kapunyitási, mikor a fiatal felnőttnek ki kell lépnie a nagybetűs életbe, munkát kell találnia, le kell válnia a szüli nyakáról és el kell gondolkoznia azon is, hogy egy életre társat válasszon és gyerekeket vállaljon, hisz a felnőtté válásnak ez is a része, de közben még szórakozni akar, még élni akar, és attól fél, ha beáll a felnőttek világába akkor lemarad valamiről

esetemben, hogy csajozni akar, ismerkedni, és nem úgy leélni az életét hogy összesen két nővel volt eddig együtt, hanem, hogy sokkal...

2012. jún. 17. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem ő az igazi. Kinyithatnád jobban a szemed, nem csak ő létezik a világon! Keress inkább egy férfit, ne egy ilyen nagyra nőtt gyerekkel legyél. És látszik, hogy totál elfogult vagy vele. Belemész még abba is, hogy már nem jártok, de megdughat kedvére. Csak kihasználja, hogy k*rvára naiv vagy!
2012. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!