Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nagyon intenzív lelkizős...

Ha nagyon intenzív lelkizős beszélgetések után, histelen eltűnne az új ismerős mit gondolnátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már egy ideje egy nős pasassal csetelek a neten. (nem kérek kritikát, hogy miért állok szóba nőssel, lehetne függezlen is) Napi több alkalommal beszélgettünk, majd egyszer mondta, megy nyaralni. Jelezte, hogy még jelentkezik, de utána (már másfél hete) nem jelentkezett. Én szintén nem kerestem, mert ha nyaral, akkor azt jobb tiszteletben tartani. Viszont, azt nem hiszem, hogy ennyire nem tud üzenni. Mi más lehet a háttérben? (lerázás...nem én nyomulok, de tetszett a pasas szövege és fordítva is)
2014. aug. 3. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Lerázott.váltsd le nős vagyok irhatsz;-)
2014. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha sokat lelkiztek, az agy tudatalatt is összeköt pár dolgot:

Te - lelkizés - problémák, talán valahol nyűg...


Lehet úgy érzi, hogy hazajött egy nyaralásból, minden

hiper-szuper, és rád gondol, és csak a problémák jutnak

az eszébe.


Hülye megközelítés, de nagyon sokszor igaz.

2014. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen lerázós szöveget még nem hallottam. Biztos azért ,mert szezonális.
2014. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. de rendi vagy;-) de még a fent nevezett beígért valós randikat is hosszútávra.

2.-3. Igen ebben van igazság. Csak a lekizéseink nem olyanok voltak, hanem jó értelemben lelkizések :-) (inkább álmodozás, tervezgetés, egymás megismerése a felszín alatt)


Elvileg pár nap és hazajönnek a nyaralásból. Csak hmm hát a kivancsiság. hogyan jár a pasasok agya.

2014. aug. 3. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!