Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nektek mi számít az...

Lányok nektek mi számít az első másodpercben amikor egy srác odamegy hozzátok?

Figyelt kérdés
Milyennek kell lennie egy srácnak ahhoz hogy hajlandóak legyetek tovább beszélgetni a sráccal, hogy érdeklődést mutassatok a srác felé?

2014. aug. 3. 22:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kisugárzás. Legyen magabiztos és vidám.
2014. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
a külseje először..aztán, hogy mit mond...
2014. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell, hogy jol nezzen ki mer csak a belso szamit, es remelem kicsi a farka is mert az a jo.

Ja es persze ne legyen gazdag.

2014. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
az hogy odajött hozzám.:D legyen ápolt, meg kedves, tisztességes, de ennyi.. ja, meg ne féljen, én ideges lennék helyette is:D
2014. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Nem tudom hogy most külsőre vagy viselkedésre gondolsz.


Nekem külsőre fontos hogy rendezett legyen de laza. Nem az a kinyalt szépfiú.


A viselkedése pedig határozott de nem nyomulós és semmiképp nem ez a nagymenő én vagyok a fasza gyerek stílus.

Alapvetően ha a srác kinézete oké és határozott a fellépése akkor nyert ügye van nálam. 18/l

2014. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szem. A szeme az a top1. A joker mosoly a másik amit szeretek. Boldogság fele megyek csak. Semmi bánat vagy depi. A harmadik az az illat. Ilyen hülyén van összepakolva de végül is érthető. Szóval az édesebb parfümöt részesítem előnyben. Persze ízlések és pofonok. :3 Azért sikert! ;33
2014. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ne legyen büdös a szája
2014. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
annyiszor változott már meg a véleményem, ahogy megismertem valakit, hogy nem adok az első benyomásra.
2014. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Az első dolog az legyen hogy ne ríjon le róla hogy kőbunkó gyökér. Legyen normális a külseje( ez alatt értek bármit csak ne fölnyalt hajú homikülsejű divatmajom legyen) onnantól kezdve meg már csak az számít hogy kedves legyen és legyen humora :)
2014. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Eddigiekhez hozzátenném, hogy lehetőleg helyesen is beszéljen! ;)
2014. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!