Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Mi lehet a gond?

Fiuk! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Szoval:D 160centi vagyok 45kiló. Kék a szemem és elég világos a bőröm. Sötét barna a hajam:) 8 éve atlétikázom,imádok futni. 15 éves vagyok:)

Aranyos lánynak tart mindenki,segítőkész vagyok,mindenkivel jól kijövök. DE A FIUK MINDIG ÁTBASZNAK. Mindegyik csak leakar fektetni aztán mikor nem sikerül nekik kidobnak. MIÉRT LEHET EZ?


2014. aug. 4. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

"160centi vagyok 45kiló"

45kg?! oO vasággyal együtt mi?


Azért mert könnyen kaphatónak hisznek, annak is mutathatod magad (bár nem tudom..) ééés persze az éretlen kangörcsös fiúktól akarsz valamit..

2014. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert sok a nyomorék! És csak a szex kell nekik nem az hogy milyen rendes és kedves vagy belül hanem hogy hogy nézel ki és jó vagy e estére. 16/F
2014. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát... A leirtak alapján az a tipikus "cuki kislány" vagy akire mindenki azt hiszi hogy naív. Jól teszed hogy nem hagyod magad! Nyugi ez idővel jobb lesz, és majd meg fogod találni azt a pasit akinek nem csak arra kellesz. :)
2014. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!