Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akkor ha a kulsommel nincs...

Akkor ha a kulsommel nincs gond a belso tulajdonsagaimmal van? Mindenki azt mondja hogy nem vagyok csunya, egesz szep vagyok, megse nagyon akarnak a fiuk baratnojuknek? (irtam egy kis jellemzest magamrol lejjebb)

Figyelt kérdés

Szoval 15L vagyok.


Eleg felenk vagyok, magamtol nem igazan merek odamenni senkihez, elegge kislanyos vagyok, a korulottem levok szerint ertetlen, artatlan es nagyon naiv. Alapjaraton eleg bena vagyok, esek-botlok a semmibe, makacs vagyok, es nagyon igyekszem a legjobbatt adni mindig, szornyen erzekeny vagyok, nem akarok ezt csinalni de ha valaki rosszabbul fogalmaz(nem kimondottan bantasbol) nagyon meg tud bantani vele. Nagyon kivancsi vagyok, utalok veszekedni, elnezo vagyok, nehez felmergesiteni, nem kimondottan szeretem a kisgyerekeket(nem az hogy utalom oket csak..) felek toluk, hogy valamit rosszul csinalok es sirnak majd. Eddig se mondtam magamrol sok jot de most jonnek az igazan gazos dolgok: szoval..nem tudok uszni, biciklizni sem igazan. Rettegek mindenfele bogartol, rovartol. Szeretem Azsiat es az azsiai zenet.

Azthiszem ennyi..Szoval ennyire szornyu vagyok?


2014. júl. 27. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem látok benned semmi kivetnivalót. Aranyos lánynak tűnsz.
2014. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem egy átlagos aranyos tinilány vagy. majd megtalál valaki, ne aggódj :)
2014. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de számomra eléggé. Szerintem ez később bőven fog változni, nem leszel ennyire ilyen bár ki tudja.
2014. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.:)

Utolso: Milyen az az "ilyen"?

2014. júl. 27. 22:52
 5/10 anonim ***** válasza:
En szivesen megismernelek:) 15/F
2014. júl. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolso: ha gondolod irj ram.:)
2014. júl. 27. 22:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán leginkább az irritáló szót használnám, ne haragudj :/. Személyes vélemény!
2014. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem haragszom en, ez a velemenyed, csak kicsit megdobbentem.:D

Bar, igaz, sokszor tudok idegesito vagy eppen irritalo lenni, pedig nem eletcelom a dolog.

2014. júl. 27. 23:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ékezettel való írást nem tűznéd ki az életcéljaid közé?
2014. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem magyar billentyuzete van a gepemnek.

Szoval bocsanat de nincsenek ekezetes betuim.:)

2014. júl. 28. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!