Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mitől lehet, hogy majdnem...

Mitől lehet, hogy majdnem senki sem kezdeményez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egoista egyáltalán de én nem tartom magamat csúnyának, sem butának. Az igaz hogy nem vagyok egy bot, csak átlagos, de ez nem hinném hogy akkora baj lenne. Mégis néha úgyérzem, ez az oka :I
2014. aug. 6. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Örülj, hogy nem vagy bot... mi anno haverommal 2-en voltunk terrorist-al, és ketten bedaráltunk vagy 10 CT botot. Csúnyán elp*csáztuk őket...örülj, hogy Te sem vagy bot
2014. aug. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem:D rendben
2014. aug. 6. 10:59
 3/11 anonim ***** válasza:
te szoktál jeleket küldeni annak aki bejön? vagy elzárkózva várakozol?
2014. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha semmi jelet nem adsz, akkor hacsak nemvagy álomnő, a kutya sem fog kezdeményezni.
2014. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nesze én kezdeményezek!
2014. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg attól lehet, hogy várod a csodát és semmit sem teszel érte. Egyrészt ha hideg, rideg vagy és megközelíthetetlennek tűnsz, esetleg még csendes is vagy, akkor várhatod aztán a csodát. Másrészt ha neked konkrétan egy adott személy tetszik, akkor ne azt tessék várni, hogy majd /talán/ leszólít, hanem tedd meg Te az első lépést. Vagy várd a csodát. A Te dolgod.
2014. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 October15 ***** válasza:
1. ment a zöld plecsni :D ez adta.
2014. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
En mar eddig 3x is próbáltam de az lett a vege hogy nem vagyok az esete vagy nem akar bnot :/
2014. aug. 6. 12:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát kérlek, ha nem akar, akkor kénytelen vagy tiszteletben tartani, ha meg nem vagy az esete, hát... ez van. Egyik sem olyan dolog, amivel bármit is kezdhetnél.
2014. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak rossz amikor az ember nem akarja hagyni..mert szerelmes..és csak reménykedik, feleslegesen.
2014. aug. 6. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!