Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rockernek lenni manapság ciki...

Rockernek lenni manapság ciki a kamaszkorban?

Figyelt kérdés
Mert Pécset és környékén egyetlen egy rocker csajt sem ismerek, de jóval több olyan embert aki szerint ez a stílus gáz.

2014. aug. 7. 01:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Inkább legyél rocker mint ezek a nyomorult páva, swag meg tököm tudja még milyen kis p×csök!
2014. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Legyél rá büszke és sza.rd le mások véleményét.

Nálunk sincs sok rocker de mi egy csapat vagyunk:D

Az egész suliban (altalános+gimi) ketten vagyunk rockerek és épp ezért basz.ogat mindenki. Még a tanárok is. Az a lényeg hogy szard le a környezetedet. Pécsen sok koncert van (pl Rock maraton) ahol fel tudsz pár lányt csípni;)

Sok sikert!

14/f

2014. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyébként volt szerencsém egy olyan évfolyamba járni ahol a két osztályban volt vagy 45 főböl volt vagy 24 rock fan csajok srácok vagyesen egy c. Mondanom se kell voltunk mi, meg mindenki más, minden hétvégén elvoltunk és négyszer mentunk nyaralni.


Sulis éveim legszebb 2 éve volt(okj képzés).

Megértem, a keserűséged, mert elötte én is hadonló problémávl szenvedtem és én viszont megtapasztaltam milyen az amikor olyan közösségben van az ember ahol a rock a domináns. Testvér mindenki és rockra vert a szivünk.

2014. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:

Én pl imádom a rockot,de külsőleg rajtam sem mindig látszik. És van olyan a haveri körömben aki azért basztat mert nincs bakancsom és nem vagyok teleaggatva,stb. "Ha nincs bakancsod nem vagy rocker" XD szerintem ez hülyeség,dehát ő tudja

16/L

2014. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is rocker vagyok.. és leszarom hogyha nem tetszik valakinek.. nekem így jó :D
2014. aug. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
szerintem tök menő stílus :) én nem vagyok rocker, bár rock zenét hallgatok, de ennyi, az ismerőseim között pedig csak egy van, de pont ezért egyedi :)
2014. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Hát figyelj...Én majdnem 15 vagyok és 13 éves korom óta rocker vagyok, egy ideig kívülről is az voltam. Bandás póló,fiús cuccok bah...Teljesen elhagytam ezt a kívülről előnytelen stílust és most (nem r*bancosan és nem is szokványosan) nőiesebben öltözködök. Továbbra is kizárólag sötét színeket hordok, de legalább látszik h lány vagyok xD Akkor azt hittem jól nézek ki,most meg visszanézem a képeimet és nem tudom sírjak-e vagy nevessek. Belülről megmaradtam rockernek, a zene szeretete sosem múlik el, csak kívülről változtam. Nem olvadtam be, ha gondolod leírhatom a mai,tegnapi outfit-emet de ezt a rocker tini dolgot elhagygtam.
2014. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Vad-Ász ***** válasza:

inkább különleggesség,hogy most 2014-ben is vannak rockerek :D

u.i.:én is rocker vagyok

2014. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
szia:) én ismerek pécsen rocker lányt!14 éves,szingli :D barátnőm:)
2014. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
ROCKERNEK LENNI NEM GÁZ!! EZ EGY ÉLETFORMA, AMIT MI VÁLASZTUNK, ÉS AZ EMBEREKNEK NINCS JOGUK ELÌTÉLNI MINKET, AZÉRT, AMIK VAGYUNK!!!
2014. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!