Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen jeleket kell figyelni...

Milyen jeleket kell figyelni ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin is sokszor lehet olvasni olyan kérdést, hogy miért nem jön össze adott srácnak a csajozás és jönnek a válaszok, hogy nem elég aktívak, kezdeményezők, de leginkább nem figyelnek fel a jelekre amiket a lányok küldhetnek, vagy ők maguk nem küldik a megfelelő jeleket.


Na most én ezeket a meta-kommunikációs dolgokat nem értem, ha valaki lenne olyan kedves és leírná megköszönném.



2014. aug. 7. 13:22
 1/3 anonim válasza:
egy pär jelzes: testtartäs. Ha teljesen feled fordul illetve a läbfeje feled nez,akkor erdekled. Ha felvonja a szemöldöket az nem ketelkedes,hanem szavaidat figyeli. Megvältozik a hangszin is egyebkent,szemkontaktus gyakori. Ruhäval hajjal stb babräläs zavar de tetszes jele is lehet. Ha az illetö jobbra nez es lefele önkentelenül,lehet hogy hazudik,äm ha felfele,akkor vizuälisan elkepzeli amit mond,ha balra,akkor emlekezeteben kutat. Ha ilyesmikre gondoltäl,meg irok,ha nem akkor sorry:)
2014. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen ilyesmikre, köszi.

Nyugodtan írhatsz még :)

2014. aug. 8. 07:19
 3/3 anonim válasza:

elözö vagyok: folyt köv,mäsodik resz:) Tehät bärmily fura is,ältaläban a nö adja meg a jelet hogy közelithet a ferfi. Metakommunikäcios alig eszrevehetö jelek. Zöld ut jelei: fej kapkodäsa,haj dobäläsa,henger alaku tärgy babräläsa,önmagunk megerintese,terd a mäsik fele fordul,ha többen vannak,a legerdekesebb szemely fele. Äll rähelyezese kezfejre szinten zöld ut.

Csalogato jelek: täska közelsege,egyik kezzel a mäsik csuklo fogäsa,felpillantäs a väll felett.

A nö jobban fel tudja merni a ferfit lebukäs nelkül tehät hogy a pasi nem veszi eszre hogy a nö vegigpillant a testen.

Amik azt jelzik hogy nem jön be az illetö: csukott szäju mosoly. Keresztbe font kar. Test az ajto vagy egyeb menekülesi utvonal fele fordul. Elhajläs. Nöknel bizony a miniszoknya nehezen megközelithetöseget jelent.

Ami nem nyerö,ha udvarlunk,ezt ne tegyük: hätulrol közelites. Ägyekigazgatäs. Zsebre tett kez. Nem mosolygäs. Keresztbe font kez. Mimika merseklese. Rämenösseg. Keresztezett läb,läbräzäs.

Sikeres dolgok: szemöldök gyors felhuzäsa,hüvelykujj lättatäsa,nemi jellegzetessegek hangsulyozäsa finoman,csipö megdöntese,tenyer kifele forditäsa( öszinteseg jele is) pozitiv gesztusok,

keves bör lätszik es több a ruha,magyarul nincs kint mindenkinek mindene: hosszu tävra alkalmas partner.

Ha kell meg több ilyen( mert ezt tanultam) irok meg,ha tul sok,nyugodtan leällithatsz;)

2014. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!