Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz, ha nem tetszik a modell...

Gáz, ha nem tetszik a modell alkat?

Figyelt kérdés

Nő létemre nem tudom isteníteni a modellalkatot, valahogy olyan szögletes, vagy hogy is mondjam egyes modellek alakja.

Oké, hogy mindenki erre hajt, meg ez a legszebb, de még a Victoria´s Secret modellek közt is több az olyan, akivel nem cserélnék, mint akivel igen.

Én kicsit husisabb vagyok az átlagnál (nagy fenék, nagy mellek, széles csípő), de jól érzem így magam.


(Ez most nem a modell alkatú csajok ellen megy, még mielőtt valaki elkezdené)



Nagyon gáz?



(Kb ilyen alakom van, ha vkit érdekel:

[link] )


2014. aug. 7. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
A modell alak egy média agymosás,felejtsd el ha tényleg olyan alakod van mint a képen akkor gyönyörű vagy. nekem ez a nő ideálom, nekem ez számít modell alaknak.!
2014. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom gáz e...nekem se jön be de nem is érdekel más mit gondol rólam emiatt :) sokkal jobban bejön az az alak amit linkeltél, és ha külső alapján kéne választanom még több is beleférne :) de a testen kívül még ott van a másik 2 oldal is ami fontosabb szerintem :) szerintem nem gáz, de szerintem ne más véleményével foglalkozz :) 2 embernek kell megfelelned: saját magadnak és annak akivel le szeretnéd élni az életed :) ja és még egy tanács, ha neked is ilyen szép alakod van akkor mindig mosolyogj, nem csak azért mert minden lánynak mindig mosolyognia kéne, hanem mert a teltebb lányok mosolyában van valami 'extra', nem tudom mi, de valahogy sokkal szebb mint a vékonyaké...talán azért mert sokkal őszintébb...
2014. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz. 28/N


Én is jobban élveztem magam mikor felszedtem pár kilót. :D

(43 ról 47-48ra)

2014. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez tetszik és szerintem a fiúk töbségének is, nem gáz.
2014. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél, az nekem nagyon bejön. Nem gáz.
2014. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, de ízlések és pofonok.
2014. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!