Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, lányok, akik társkeresőn...

Fiúk, lányok, akik társkeresőn ismerték meg a párjukat, mennyi ideje voltatok fent a társkeresőn, amikor a párotok rátok írt?

Figyelt kérdés
Hogy alakult ezután a kapcsolat?

2014. márc. 16. 18:28
 1/1 Nina-chan27 válasza:

Szia! Sok társkeresőn voltam fent még régebben, és az a tapasztalatom, hogy ez változó. Ha lány vagy és van (legalább) egy jó képed, elég hamar kapsz üzit, szívet, puszit ... miegyebeket. De ha lányként te magad keresgélsz az ideálod alapján, és te küldesz üzit/szívet/puszit...stb., akkor ez még gyorsabb. Viszont légy nagyooon óvatos! Sok a kamu profil, ha nem vagy körültekintő, még rá is fázhatsz!

Ha fiúként regisztráltál, nah akkor nehezebb dolgod van, még ha pöpec kép is van fent rólad. Ugyanis a lányok java kivár.. várja a pasik jelentkezését, képeket vizslatnak, szelektálnak a jelentkezők közül -ha épp megtehetik-, és csak úgymond -csúnyán szólva- az arra érdemesnek válaszolnak. Aztán leveleznek X ideig.

Nekem 1 hónapnyi fentlét után volt esedékes az első vakrandi, ami jól sült el, rendes srácot fogtam ki, randiztunk, jártunk is 3 hónapig, de fiatal voltam, nagyon.. és nem értékeltem a 'túl' rendes, és helyes pasimat. Majd volt még 1-2 randim míg fent voltam a társkeresőn, de nem jött be a szerencsém ^-^ mert vagy nekem nem jöttek be élőben, vagy én neki. Ez van :) A társkereső egy nagy lutri ;)

2014. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!