Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan meleg aki...

Van itt olyan meleg aki nagyonjol nez ki és sokan mondták is neki?

Figyelt kérdés
16Éves vagyok nem nézek ki rosszul.. és szeretnék azért egy helyes pasival ismerkedi aki mondjuk illek hozzám és jól néznénk ki eggyutt:) de nyugesz nem vagyok elszálva magamtol. :D örulnék ha ezek mellett kedves és vicces is lennél.. :D irhatsz nyugottan ha magadra ismertel:D

2014. aug. 7. 23:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

magamra ismertem, hát az h jól nézek ki? sokan mondták, akik láttak képen meleg fiúk, ők is mondták, de én nem tartom magam annak, az arcfelépítésem jó csak a kamera torzít.. tükörben nem nézek ki rosszul xd

14/F m.

2014. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Irj en is 16 vagyok
2014. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 petike30 ***** válasza:
Gaypoint vagy gayromeo de szerintem kicsit furcsa vagy mindenki jo pasit keres és jot csak ti fiatalok még éretlenek és kamusok vagytok elnézést ha megbàntotalak
2014. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!