Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek nem elég gáz-lúzer...

Szerintetek nem elég gáz-lúzer a férfinak nevezném csőcselék?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel flörtölgettem (nem volt olyan komoly csak kérdeztem merre van mit csinál stb). Ezt elmesélte a barátjának aki rámírt h szálljak le a lányról mert eltöri kezem lábam mert vmi küzdősport bajnok és bajok lesznek! A csávó 18-19 éves kis vézna városi elkényeztetett beképzelt majom hülyegyerek aki kb sztem jó ha van 65-70 kg és kb 165-170 cm de lehet h még sokat mondok. :D Mit pattog ez a kis csíra nekem? Sztem ez tipikusan az a fajta aki keménynek hiszi magát (közben meg egy nyomorék) facen, élőben meg hamarább hazarohan mint hinné. Úgyis lecsapnám 2 méteres magasságommal és több mint 100 kgmmal (most nem nagyképűségből mondom). De mit pofázik és fenyegetőzik szerintetek? :D Sztem túlságosan sokra tartja magát mert nem verték még szájon, de ha sokat ugrál a cérna lehet szájonsuhintom! Mi a véleményetek az ilyen emberről aki fenyegetőzik itt mert kicsit flörtölgettem a barátnőjével (nem is tudtam h van neki pasija) és máris fenyegetőzik itten?
2014. aug. 8. 11:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Waooo!

Off párbaj:)

Gyerünk, szétröhögöm magam a kommenteken XD

2014. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Meg a kérdezőn is XD
2014. aug. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
32%

Én ilyen esetben nem a kandúrnak szoktam írogatni, aki flörtöl a barátnőmmel, hanem pont hogy a barátnőmet pofozom fel. A srác -úgy ahogy te- nem is biztos, hogy tudta, hogy foglalt a lány. A lány viszont csak tudja, hogy van neki egy barátja, így nem igazán kéne flörtölgetni...


Ettől függetlenül a kérdésed primitív és te sem tűnsz egy észkombájnnak.

2014. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

# 10:

Na, a vicc az, hogy az én volt szobatársam 210 centi volt és amikor lefogyott, akkor is nyomott vagy 120 kilót és egyáltalán nem volt elhízva. Elhiheted, hogy mit éreztem, amikor először megláttam. :D

2014. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Tregereth ***** válasza:
Ja, mert aki nem vereget téged vállon helyeslően, az csak gyenge szövegértésű lehet, mi? :D Ami engem illet, egy szóval sem mondtam, hogy a srác módszere intelligens volt, viszont az ő ostobasága nem zárja ki a tiédet.
2014. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A kérdésem arról szolt hogy mi a véleményetek aól h ismeretlenül rámír vki fenyegetőzve h baj lesz ha a barátnőjével beszélek!!! Itt nem rólam van szó. Nem én fenyegettem hanem a csipa!
2014. aug. 8. 12:02
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát pedig vannak 2 méteres magyarok elhiheted és nem feltétlenül elhízott. Magából a termetéből adódóan nehezebb az egész ember izomzata, csontozata stb.
2014. aug. 8. 12:08
 18/19 A kérdező kommentje:
Mellesleg ki mondta h magyar vok? Szóval nem mondtam. :D
2014. aug. 8. 12:08
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

"magyar vok?"


Nos kedves kérdező, a vok sval elárultál minden magadról :D

Ne feledd mi a különség a vok és a vAGYok között.

Tény, hogy a srác primitíven reagálta le, de te még nála is primitívebb vagy. ELküldött neked egy vacak e-mailt erre te idejöttél a gyakorikérdések.hu-ra keménykedni, hogy miaz, hogy egy csíra beszol nekem a 100 kilós állatnak. Remélem, hogy nem vagy magyar, mert csak a nemzetet alázod magaddal :D


Sok sikert a továbbiakban kedves Izom Tibór.

2014. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!