Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy felmentem...

Miért van az, hogy felmentem egy hónapja társkeresőre és szinte senki sem válaszol?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. nem tartom magam rondának,10 éve sportolok). Magas vagyok stb. Nem tudom miért van ez.
2014. aug. 8. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert az összes velem levelezik.
2014. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne ilyeneket írjátok már légyszíves Xdxdxd
2014. aug. 8. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor mit? Szerinted mért nem válaszolnak? Mert egyszerre dugom az összeset és nem érnek rá neked írni!
2014. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyár van, lehet nem lógnak fenn egész nap, vagy az arcod nem tetszik nekik, én egyszer fenn voltam egy ilyen oldalon, nem is tudom, hogyan, egyszer csak kapni kezdtem az e-maileket, hogy ez meg az írt neked a társkeresőn, mikor én nem is regisztráltam, de azért válaszolgattam mindenkinek, pedig olykor nagyon unszimpatikus emberkék írtak nekem.
2014. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy átlagos lány is napi 20 levelet tuti kap, megnézi a képedet a szövegnek a felét sem olvassa el ha nem tetszel neki akkor annyi és általában annyi
2014. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

önbizalomfényezésre használják ezt (is).

Unatkoznak, magányosak, jól esik nekik látni, hogy a sok szerencsétlen próbálkozik. Vajon van még bárki is a bolygón, aki azt gondolja, hogy a lányokban több együttérzés van?

2014. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!