Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek most a lány mit...

Szerintetek most a lány mit érezhet?

Figyelt kérdés

évfolyamról ismertem meg. Egyre jobban bejött, de barátja volt, majd amikor szétmentek, akkor tudtam csak közeledni hozzá jobban.

Össze akartam vele ülni kettesben, egy kávéra, bár ez sem volt egyszerű, majdnem 3 hónapot kellett várnom, többször is irtam neki, de mindig elfoglalt volt.

A találkozó amúgy jól sikerült, tovább voltunk mint gondoltuk - de semmi "komolyabbat" nem léptem, hiszen ezer oka van: most szakitott (2 éves kapcsolat volt), végzett a sulivan, meg amúgyis látszott rajta, hogy most örül az egyedüllétnek.


A fekete leves most jön. Persze megpróbáltam volna egy másodikat is. Újra irtam, és újra: nincs most időm, új munkám van, de majd beszélünk róla, néha már-már ingerültebben is reagált - de akkor add meg az esélyt, hogy megtudd, miért irogatok. Igyhát vártam, vártam, elment egy hónap, két hónap, három hónap...

Majd hirtelen "kapcsolat"-ban lett, nézhettem, ahogy boldogan ölelkezik a barátjával. Fejezzük be amit elkezdtünk, pár óra után megirtam neki: "szeretnék sok boldogságot kivánni az új párkapcsolatodhoz, legyetek boldogok sokáig. Csak hogy tiszta legyen, már nem tartok igényt a találkozókra, mert sajnos neked nem volt időd rám."

Ennek már féléve, olvasta, az a pasi nincs is már meg, válasz nem is jött - nemis nagyon vártam.

Szerintetek hogy érezhezi magát?


2014. aug. 8. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy foglalkozik vele
2014. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már az első előtt is észrevehetted volna, hogy egyáltalán nem érdekled őt. Hogyan kellene éreznie magát?
2014. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ugy szoktam ezt érezni, hogyha valaki felkeres fb-on és akarok vele találkozni, akkor arra van időm, sőt ha bejön akkor még az aktuális barátom mellett is elmegyek vele beszélgetni, hogy megtudjam mit is akarna és hogy én is eldöntsem akarnék-e vele járni. Ha viszont nem jön be, akkor elkezdem háritani, hogy sajna nem érek rá, sok a munkám, a dolgom, tanulok stb.stb. és reménykedem, hogy ennyiből megértette a dolgot a srác és békényhagy, ha meghiv egy kávéra attól függ előtte ismertem-e, mert ha egy barátnőm bátyja, vagy régi iskolatárs akkor mint régi ismerősök elmegyek vele, de nem jön be ezért nem is akarok vele járni és ezt finoman mondom is neki, és igy idővel elmarad.. Mondjuk, volt már arra is példa, hogy először nem jött be a srác, elküldtem eltelt pár év és utána ugy éreztem összejönnék vele, tehát probálkozzál nála. Hivd el egy randira és ha hárit, akkor hagyd békén. Különben akit nem szeretek, és igy flörtölget velem, az miatt nem is érzek semmit ha elküldöm, sokszor kicsit mérges vagyok, ha nem ért a szóból és nekem is bunkon kell elküldenem. 21L
2014. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nyilván megértem, hogy rohadt egy helyzet. De akkor miért mondta első alkalommal, hogy attól félt, megszakad a dolog kettőnt között? Miért mondta, hogy lesz majd valamilyen show, amin résztvesz, hogy elhiv arra? Miért tartott az első találkozó olyan sokáig?

Tudom, milyen az, amikor nem jövök be, mindig kiszúrtam a másikon a testbeszédjéből.

2014. aug. 8. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak megbántani, de szerintem csak te nem vetted a lapot... remélte, hogy levágod, hogy bocs nem. nem akarta szemtől szemben mondani, mert így talán kevésbé fáj a felismerés. neked nem tűnt fel, pedig elég egyértelmű volt. a kérdésedre válaszolva: rohadtul leszarja.
2014. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán nem vetted észre, hogy nem érdekelted egyáltalán. Talán az elején kicsit igen, aztán hazament, átgondolta, és rájött hogy nem akar tőled semmit. Azt a hapsit akivel összejött elhiheted, hogy nem hitegette hónapokig, hogy találkozzanak, hanem már az első időpontra elment, mint a kisangyal.
2014. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

lehet, hogy azért volt veled kedves a találkozón, mert azt remélte (mivel nem udvaroltál, nem nyomultál), hogy te is csak haverkodni akarsz vele, mint ahogy ő biztos azt akart. Talán utána jött rá, hogy bejön neked, kapcsolatot akarnál vele, és ettől beijedt.

Ha kedvelt téged, szerintem nagyon is rosszul érezhette magát attól, amit írtál neki. És lehet, hogy még most is eszébe jut. Ha normális ember, akkor biztos nem "szar le" téged, csak mert férfiként nem vonzódott hozzád. Lehet, hogy ha most írnál neki válaszolna, ha csak valami semleges, barátkozó jellegű szöveget írnál.

2014. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Átgondolva a dolgot, volt már velem olyan hogy tetszet egy fiú el is hivott randira, de valahogy nem mondta, hogy szeretne velem találkozni, járni én meg hagytam a fenébe. Pedig később kiderült, hogy szeretet volna velem járni, csak nem merte mondani, mert ugy hallotta rolam hogy van barátom. Valahogy rá kell erre érezni, hogy van amikor tul sok egy férfi egy nőnek, mert nagyon nyomul, van amikor meg annyira szerény, hogy a nőt is elbizonytalanitja, hogy most lehet nem is akar tőle semmit a srác és inkább továbblép.
2014. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!