Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Mindig ha wowon megismerek egy pasit, álatlában ugye 20, vagy afölött akkor beszélgetünk, jófej stb. és elkezdi h szeret, legyek a felesége (még a koromat sem szokták tudni!) de úgy hogy sose látott sose beszélt velem élőben. Miért van ez? 4-5x történt már meg és mivel utána mondom meg a korom nem lehetnek pedofilok...

2014. júl. 31. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD wowon megismerek egy pasit :DDDDDDDDDD
2014. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
a való világba keress pasit.... ne valami online game be !
2014. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert olyan jeleket adsz. meg amis wowon sok a kiéhezett állat akiknek nincs rendes élete meg barátnője. tudom, énis wowozok énis tapasztaltam már ilyet ( persze nem magamon :D)de volt már wowos csaj akibe énis beleszerettem, persze nem láttatlanba de ott ismertem meg :)
2014. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokta és nem ott keresek pasit csak ha df-re megyek ez lesz belőle.....
2014. aug. 2. 03:08
 5/5 anonim válasza:
LooooL. Talán azért mert mondtad, hogy "mivel utánna mondom meg a korom nem lehetnek pedofilok" na olyan kb. 13-14 v kevesebbnek képzellek el, gondolom a taurin játszasz, ott meg a sok állat kb. mindenkivel akar szivatózni.Ennyi.
2014. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!