Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok az hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok az hátrány ha egy fiúnak nincs kocsija mert nem akar?

Figyelt kérdés
Egyre többen kérdezik h milyen kocsim van, meg miért nincs kocsim. Látszik h nem vagyok csóró, lenne is rá pénzem, csak egyszerűen sokkal jobb vonattal vagy gyalog menni. Ez mennyire hátrány?
2010. júl. 12. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, bár a kocsinak is vannak előnyei.
2010. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem azért ismerkedek valakivel mert menő kocsija van. De azt is figyelembe kell venni hogy ha komolyaly kapcsolatra vágysz akkor bizony elég szükséges lehet egy autó. Nem mindenki bír és szeret máshogy utazni vagy éppen az életformája nem teszi lehetővé. Persze nem neked kell a csajodnak autót venni de nem sok olyan lány van aki azonnal fiatalon autót tud szerezni és addig elég nagy segítség és később neked is szükséged lehet még rá. Erre anyukám 50 fölött jött rá, és akkor tanult meg vezetni.
2010. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sztem ha ez hátrány, akkor rossz helyen keresgélsz barátnő után. Természetesen kényelmes, én is szeretném ha lenne, de a páromat teljesen hidegen hagyja...
2010. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem inkább az hátrány, ha a srác bunkó és úgy viselkedik, mint egy majom. :D Szóval, nem ez alapján keresek párt magamnak, mindenesetre hasznos lehet, ha el akartok menni valahová, és nem akartok azon aggódni, hogy elérjétek az utolsó buszt. Szóval, kapcsolati sszempontból nem hátrány, max. a fentebbi szempontjából.
2010. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én még díjazom is ha egy fiúak nincs kocsija legalbb nem lustul el. Az agyamra megy amikor valaki még az egy utcával leljebb lévő boltba is kocsival akar menni. Persze vannak helyzetek amikor azért jól jön.
2010. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nincs kocsid,én pl. rosszul vagyok a kocsiban:D
2010. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit sem baj, legalábbis nekem biztos nem lenne, mivel én amolyan "környezet - és állatvő aktivista" vagyok... =P Egyébként sem hinném, hogy bárki is a kocsi miatt ismerkedne...
2010. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
//Elnézést, 13:00 vagyok, és nyilván környezet - és állatvédő-t akartam írni, csak baj van a klaviatúrámmal. =D és elnézést az offért. //
2010. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

állatevőt olvastam először. :D semmi baj amúgy. :)

hát akkor veszek egy motort maximum ha vhova elakarunk menni, azzal is lehet menni piknikezni. :D köszi a válaszokat.

2010. júl. 12. 13:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs kocsid, az nem gáz. De az,h ogy csak azért nincs, mert nem akarsz, az igenis az! Szerintem az a normális, ha egy fiút érdekel az ilyesmi, és törekszik arra, hogy minél többet hozzon ki magából. De te kicsit sem törekedsz ilyesmire. Hogy ha később komoly kapcsolatod lesz, vagy családod, akkor többet adhass a szeretteidnek, meg hogy ne már a csajodnak kelljen téged cipelnie.
2010. júl. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!