Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti milyen ideológiával veszite...

Ti milyen ideológiával veszitek rá magatokat az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Nekem mindig az a problémám, hogy nem tudom, mit tudnék nyújtani a másik félnek, amit nem kaphat meg mástól. Mi az, ami miatt opció lehetnék. Miért ismerkedne velem bárki, amikor ott vannak a többiek is?


Ez visszatart, elveszi az önbizalmam, mert úgy érzem, hogy csak az én saját, önző vágyamból kifolyólag, hogy szeretnék magam mellé valakit, amiatt nem szabad.


Olyan még soha nem fordult elő, hogy valaki engem akart volna, úgyhogy ez is közre játszhat, hogy úgy érzem, hogy nekem kell "elnyerni" valakit, aki úgymond "szívességet tenne" azzal, hogy engem választ.


Mit gondoltok erről? Akinek esetleg hasonló problémája van/volt, az mit tesz ellene?


2014. aug. 9. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Te fiú vagy lány vagy?

Hány éves vagy?

Mióta próbálkozol? Hány éve?

2014. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha önbizalomra van szükségem, akkor mindig a szovjet himnuszt dúdolom.
2014. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Én a nemzetiszocializmusra esküszöm. Mindig bevált az ismerkedésnél.
2014. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nekem mindig az a problémám, hogy nem tudom, mit tudnék nyújtani a másik félnek, amit nem kaphat meg mástól. Mi az, ami miatt opció lehetnék. Miért ismerkedne velem bárki, amikor ott vannak a többiek is? "

Ezt csak akkor tudod meg ha ismered a másik félt,addig nem.Logika.

2014. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem látom ennyire drasztikusan a helyzetet, hogy "szívességet tenne" az aki engem választ, de általában velem is ez a helyzet, hogy ha valaki közeledik felém, akkor felmerülnek bennem ezek a "miért pont én kellenék neki" kérdések. Ebből fakadóan ugye van egy elég erős önbizalomhiányom, szóval az, hogy én nyissak másfelé nekem is probléma, de úgy vettem észre, hogy ez az önbizalomhiány valahogy meglátszik rajtam, és már nem is mernek annyira közeledni. Szóval ezen kell dolgozni, hogy saját magunknak megfeleljünk első sorban. Sajnos még nem jöttem rá a tuti módszerre én sem.
2014. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valóban úgy látom én is, ahogy te. Legfőképpen azzal a ponttal, hogy egy nő szívességet tesz nekem, ha engem választ, és nekem örökéletemben hálálkodnom kell érte, hogy több száz esélyes közül pont rám esett a voksa. Sajnos nem tudom, milyen az, ha egy nőnek valóban rokonszenves lehetek, ha egy nőnek én vagyok a nagy ő.
2014. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én arra szoktam gondolni hogy ő is csak ugyanolyan büdöset szarik mint én
2014. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!