Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14 éves lány egy 26 éves...

14 éves lány egy 26 éves férfivel berátkozik. Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A szomszédomban van egy 14 éves lány. Anyukája egyedül neveli és amikor dolgozik, többnyire egyedül van otthon. Mindig kedvesen ráköszöntem, ha találkoztunk és ő is mosolygott mindig. 2 hete rám írt közösségi oldalon és beszélgetünk, amikor ráérek. Sokszor kérdez szexuális témákról, de kicsit zavarban vagyok emiatt. Nem akarom kihasználni, de nagyon csinos és megfordult a fejemben, hogy mi lenne ha több is lenne. Aki volt már ilyen helyzetben, az adhatna tanácsot. Köszönöm.

2014. aug. 10. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
de szánalmas vagy.. korodbeliek szemében egy senki vagy és 14 évesekre hajtasz akiknek még a személyiségük sem fejlődött ki... grat
2014. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod kefélni és ennyi, akkor jó nagy fassz vagy!
2014. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Írta hogy nem akarja kihasznákni...
2014. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes bepróbálkoznod nála mert nincs túl nagy eséjed a korod miatt. Gondolj bele: 4 év múlva Te 30, Ő 18 éves lesz. Csak barátkozzatok, de ne jöjjetek össze mert ez nagyon nagy korkülömbség.
2014. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerezz egy igazi nőt, ha ez a szándékod. Nehogy már tinikkel kezdj ki!
2014. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor sajnálom. Viszont, szerintem hadjad!
2014. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A gyengébbek kedvéért leírom, hogy nem akarom kihasználni. De ha valaki azt írja, hogy ő is volt hasonló helyzetben és jól sikerült, mert lett belőle kapcsolat, akkor elgondolkozom rajta. És igen is vannak koromhoz megfelelő lányok, mielőtt megvádoltok azzal, hogy nem kellek senkinek, csak a kislányokat szédítem.
2014. aug. 10. 14:47
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb az lenne, ha megszakítanád vele a kapcsolatot, mert semmi jót nem vetít előre ez a dolog. Lehet, hogy odavan érted és többet is szeretne tőled, de a kora miatt te is tudod, hogy ez nem fog működni. Ha korrekt felnőtt vagy, akkor szépen megmondod neki ezt és megszakítod vele a kapcsolatot. Ne élj vissza azzal ,hogy naív 14 éves lány.


23/F

2014. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én hasonló helyzetben vagyok.

18/L

2014. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Felejtsd el. Mi a f-szt akarsz felnőtt férfi létedre egy kislánytól? Az is gáz, hogy ilyesmi megfordul a fejedben.


Ez egyszerűen undorító és szánalmas.


Mi az, hogy több lenne? Neked már a családalapítás a cél, ő meg még babázik. Van normális eszed? Remélem a börtönben r-hadsz meg, te pedofil. Mert ez pedofília.


Annak a kislánynak még gőze sincs szinte semmiről, ha belemászol az életébe, tönkreteheted. Ennyire meggondolatlan idiótákat még a világ nem látott.

2014. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!