Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A legtöbb lány csak a baráti...

A legtöbb lány csak a baráti körében/keretében megismert új emberekkel ismerkedik akivel azért van egykét közös ismerőse? Ezért az olyan srácokat 99,999% ban visszautasítják akikel nincs közös ismerős és a barátia sem tudnak róla semmit?

Figyelt kérdés
Nem akarok általánosítani de eddig még engem senki nem akart megismerni. Lehetséges hogy a fentebb taglaltaknak is komoly szerepe van ebben?
2014. aug. 12. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
szép mentés
2014. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem így van
2014. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem akarom azt mondani hogy így van de eddig én ezt tapasztaltam 10 ből 10 esetben.


De az is lehet hogy ez csak ilyen 24-25 éves korig van így.


Az viszont engem igazol hogy nem érkezik sok válasz szóval lapítanak a lánykák :)


De most ezt nem negatívumként mondom mert nyilván saját dolga mindenkinek csak segítség kéne hogy így barátok,ismerősök nélkül hol próbáljak labdába rúgni?

2014. aug. 12. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is idegen lányoknál próbálkozok és kapcsolatom is lett belőle. Nem tudom mi lehet a gond, lehet hogy kicsit elsieted a dolgokat vagy nem nagyon megy neked az ismerkedés. Én is estem pofára, de azért sikerült pár lánnyal összeismerkednem. Én sem baráti körön belül ismerkedek, mert vagy nem tetszik a lány, vagy pasija van, vagy nem jövök be neki, de amit eddig láttam, nem nagyon szeretnék baráti körön belül nőt találni! :D
2014. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ezen múlik. Ismerkedtem én már olyan emberrel akivel egyetlen távoli közös ismerősünk volt, mi mégis jól kijöttünk, megvolt az összhang.

Volt olyan srác is akivel 0 közös ismerősöm volt, vele is teljesen jól elbeszélgetek, mert van egyénisége.

De volt olyan is akivel szintén semennyi közös ismeretség (és figyeled, még csak nem is baráti táraságról beszélek egyik esetben sem) ... na vele meg nem jöttem ki jól, mert nem passzoltunk, a srác 2 nap után már találkozni akart, erőltette az egészet, hogy mennyi közös van bennünk, holott alig beszéltünk, mondani meg bármit lehet. Normális szándékkal közeledett, de nem a közös ismerősök hiánya miatt nem jöttünk ki jól.


Csak rajtad múlik, hogy kivel hogyan mit alkotsz. Nem kellene a barátokra fogni. Ugyanúgy lehet előny is meg hátrány is ha van közös.

2014. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!