Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Voltatok már olyan...

Fiúk! Voltatok már olyan helyzetben, hogy tetszett nektek valaki, ott volt a közeletekben, de nem tudtátok, vagy nem akartátok kifejezni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert van egy pasi aki nagyon tetszik, sőt azt hiszem szeretem. Egy irodában vagyunk (másik 20 emberrel), bár nincs közös munkánk. Sokszor elviharzik mellettem, de szinte sosem szól hozzám. "Jó étvágyat!" Ez az elmúlt hetek átlag mondata amit nekem mondott. De ha rám néz és rá nézek úgy érzem szeret engem.

Nem kezdhetek ki vele, sem ő velem, mert főnöki beosztásban van, s mert van párja.

S legtöbbször úgy gondolom nem tetszem neki, hisz a jelek arra utalnak. Mégis amikor rám néz, a szeme azt üzeni nekem, hogy szeret. De lehet, hogy csak képzelődöm, s csak szeretném, hogy úgy legyen.

Hogyan tudjam meg hogy csak képzelődöm-e? Anélkül, hogy nyíltan kikezdenék vele?


2014. aug. 12. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha annyira szeretne legalább még mondana valamit a jóétvágyat-hoz
2014. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennél azért több jelet küldene, ha érezne is valamit, még akkor is, ha vezető és van párja.
2014. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!