Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Ti is meglepődnétek...

Csajok! Ti is meglepődnétek egy ilyen beszólástól?

Figyelt kérdés
Egy sráccal leveleztünk, és én olyasmit írtam neki amitől felkapta a vizet. Erre ő azt válaszolja, hogy "amúgy mit csinálsz ilyenkor, be vagy b..szva?" Csak mert ideges lesz vki, szerintetek ez logikus reakció? Amúgy a srác nem veti meg az alkoholt (többször írt nekem kocsmából) én viszont nagyon is, szóval… nem értettem.

2014. aug. 13. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igen

nem logikus reakció, de mindenki magából indul ki és ez a fiú úgy tűnik kivételesen értelmes...

2014. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De meglepődnék, és részemről itt le is zárnám az ismerkedést.
2014. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hero of Oakvale válasza:
azért azt is kérdezzük meg, hogy te mit írtál neki amin ennyire felkapta a vizet?
2014. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem normális:) Biztos megsértődnék... :D
2014. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 J0keer ***** válasza:
mit írtál neki amitől felkapta vizet?
2014. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban,hogy nem mindegy,mit írtál neki.Illetve azért az sem szép,ahogy ő erre reagált,kultúráltabban is megnyilvánulhatott volna.Nekem már ennyi elég volna belőle.Iszonyodom a kocsmatöltelékektől.
2014. aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem egy udvarias reakció, de azért az sem mindegy hogy mire. Engem egyszer minden k***ának elhordott egy srác mert nem írtam vissza neki 1 napon belül, ugyanis nem voltam otthon. Az ilyenekkel jobb nem foglalkozni, de ha valami olyasmit írtál neki amin minden normális ember kiakad megoldható ha megbeszéled vele.
2014. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!