Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Találkoztam egy 27 éves szűz...

Találkoztam egy 27 éves szűz fiúval, most mégis mit csináljak? Hogy kell vele bánni? Van itt huszonéves szűz?

Figyelt kérdés

Én is vele egyidős vagyok, sosem feküdtem még le szűzzel.

Hogy kell bánni a szüzekkel? Valahogy óvatosnak kell lenni, vagy...nem is tudom. Milyen frusztrációi lehetnek ennyi év után?


Azt mondja, gimiben nem volt népszerű, egyetem alatt nem volt lány a szakon, azóta pedig a munkájának élt...Nem a szex miatt kérdezem, hanem hogy még több éves kapcsolata sem volt, velem lenne az első komoly.


2014. aug. 15. 13:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
lány vagyok természetesen:)
2014. aug. 15. 13:37
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Legyél türelmes és ne akard lesz opni az első pár hétben. Hagyd, h neki jöjjön meg az étvágya és boruljon el az agya :D
2014. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gondolom mivel még szűz lehet, hogy az első alkalommal stresszelni fog, főleg, hogy már ennyi idős. Szerintem az jó ötlet ha előtte kényezteted orálisan, hogy egy kicsit feloldódjon. Ezt leszámítva szerintem semmi extra nem kell.
2014. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Légy vele türelmes és megértő


Ne ordítsd le a fejét, ha valamit nem jól csinál

2014. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amiatt aggódhat leginkább, hogy jó-e amit csinál, ügyes-e a szexben, és magában a kapcsolatban is. Beszéljétek meg, hogy amikor mondasz neki valamit, azzal nem lecseszni akarod, hanem segíteni szeretnél neki, hogy mindent a lehető legjobban csináljon:)
2014. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ilyesmit amúgy sem csinál az ember, sajnos a korosztályom még mindig nem elég idős ahhoz, hogy tapasztaltak és jók legyenek, így megtanultam már türelmesnek lenni és elviselni a dolgokat.
2014. aug. 15. 13:41
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű mindig megerősítés kell majd neki és persze mondd el neki hogyan szereted.

Ha legyőzi a gázlásait, ellazul és felszabadul akkor úgyis szétkúrja az agyadat is, szóval türelem.

2014. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos egy dologra figyelj.

A férfiúi büszkeségre :D Három buktatója van: 1. fel sem áll neki 2. Túl gyorsan elsül 3. Nem tud kielégíteni a kettő miatt valamelyik okból. Szóval ne légy rest, légy akítv (irányítsd őt) és magadat is izgasd fel ha kell gyakorlatilag masztizz végig, hogy amint beteszi együtt a te kezeddel is segítve magadon 1-2p és el tudj élvezni.


utána meg dícsérd meg, hogy mennyire ügy és jó volt vele.

Részéről ezze lehoztad a menyországot :)

2014. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Először is ne kezeld és beszélj úgy róla mint valami űrlényt. Ő is pasi, csak még nem dugott...és legyen a tied a megtiszteltetés, hogy ennek véget vetsz ;) Légy vele türelmes, és ne várja sokat az első alkalomtól...najó az első 10-től inkább, de kitartóan tanítgatsd! És fontos, hogy mindig legyen visszajelzés, tudasd vele, hogy jó neked és mi nem. Bele tanul hamar ne félj...vannak csajok akik még élveznék is a szextanrnéni szerepet. És az első 1-2 hétben esetleg első hónapban ne várj még egetrengető dugást és felhőkbe repítő orgazmust, de megéri türelmesnek lenni. Kiképezheted a saját ízlésedre formált, testreszabott szexpartnered. Sok sikert! ;)
2014. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Ú nekem 27 évesen már nem lenne türelmem kitanítani egy pasit sem arra, hogyan kell viselkedni szexuálisan...Már 21-22 évesen is tehernek éreztem.


Szóval ha úgy érzed ő komolyan érdekel téged, és bebizonyítja, hogy te is komolyan érdekled őt, akkor csakis türelemmel és gyengédséggel lehet...Kitartás.

2014. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!