Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a baj velem, miért nem...

Mi a baj velem, miért nem jövök be külsőre egy lánynak sem, miért nem szerelmes belém egy lány sem, miért nem szeretnek engem?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy van barátnőm meg időnként smárolok, esetleg szexelek lányokkal, igaz ez csak kétszer volt eddig, egy lánytól sem érzem azt, hhogy tetszenk neki, szerintem csak azért volt az is, hogy smároltak velem vagy járt velem egy lány, mert nem volt más fiú, aki akart volna tőlük valamit vagy azt hitték magukról, hogy ők csúnyák, vagyis önbizalomhiányos lányok voltak. Ha néha szemeznek is velem lányok, akkor is úgy érzem, csak mert különleges csúnya taszító arcszerkezetem van azért teszik ezt, hisz tényleg sok lány mondta már egyetlen egy képem alapján is például, hogy ronda vagyok és hagyjam békén.
2014. aug. 15. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
a baj hogy szart gondolsz magadról és szart feltélezel is
2014. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, de barátnőm is mondta már többször is, hogy ronda és úgysem kell senkinek sem, meg biztos én is jobbat akarok tőle és tudom rossz, de sajnos tényleg nem egy hű, de vonzó lány külsőre, de legalább végre volt egy lány, aki elfogadott így és gondoltam járok vele, kap egy esélyt. De igazából mindig más lányokat nézek és úgy érzem ő is csak azért van velem, mert nem kaphat jobb pasit. :(
2014. aug. 15. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne becsüld már le magad, és ha a barátnőd nem tetszik akkor ne járj vele. Ne légy g..ci, ne bántsd, ne csald meg a lányt, ha esetleg összejhetsz mással.
2014. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy a lánnyal te csak azért jársz, mert nincs más. Ez nem jó!
2014. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félek, h ő fog megcsalni vagy elhagyni, pedig nekem csak ő van!
2014. aug. 15. 17:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy jóképű gyerek, nem tetszel a csajoknak és így nem is lesznek szerelmesek beléd.

Ilyenkor két választásod van.


1. Várod a szerencsét hogy mikor jön össze egy jó nő. Ilyen általában nem lesz, mert ők nem fogják neked beadni, mikor ott vannak a jó pasik is.

2. Kínodban összeállsz egy olyan nővel aki nem teszik és valószínűleg te sem neki, csak neki sincs jobb.


Mindkét verzió szopás, így jár az aki nem örökölt jó külsőt.

2014. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kép?
2014. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!