Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan érjem el hogy ne...

Hogyan érjem el hogy ne tetszen egy bizonyos személy a környezetemben?

Figyelt kérdés

Van egy férfi a helyi boltban aki valószínűleg már régebb óta néz, de én ezt nemrég vettem csak észre kb 2 hete. Többször rajta kapom hogy lopva néz, mindig udvariasan köszön, mosolyogva nézi a kisfiamat..Eddig amikor kértem valamit tőle (a pultból ahol ő dolgozik), rám se nézett (gondolom félénkségből) mindig csak messziről, de mostmár hosszabb másodpercekig néz közelről is és rám mosolyog..valószínű, mert én elkezdtem viszonozni a pillantásokat és már én is visszamosolyogtam. Soha egy szót se beszéltünk még azon kívűl, amit kértem, ő meg amit mondani kellett (hány dkg, hány forint, ez jó lesz e..).

Érzem, hogy tetszem neki és valamiért nekem is el kezdett tetszeni..Jó érzés, hogy visszajelzést kapok kisgyermekes anyaként, de én házas vagyok! Tudom, hogy a plátói flört nem bűn, de engem zavar ez. Már napközben is eszembe jut és befészkeli magát a agyamba ez a sztori és keresem a lehetőséget, hogy bemenjek a boltba...

Mégis hogyan állítsam ezt le magamban? Itt helyben ez az egy bolt van, nem járhatok el minden miatt egy másik faluba/városba. Ha meg látom nem tudom megállni, hogy ne nézzek rá vagy ne viszonozzam, hogy kedves velem, nem szeretném megbántani..

Arra is gondoltam már, hogy megszólítom, hogy elkezdjünk beszélgetni, hátha akkor ez oldódna és kiderülne, hogy ez nem is olyan vonzalom..vagy mégsem vagyunk szimpatikusak egymásnak. Mert úgy érzem ha tiltom magam, annál vonzóbb az egész.

Pedig a házasságomat eszem ágában sincs felbontani sem félremenni Isten őrizz! Persze nekünk is vannak kisebb gondjaink, de boldog család vagyunk.



2014. aug. 15. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Mikben képes izgalmakat találni egy unatkozó háziasszony, hihetetlen:D
2014. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neked hiányzik a flört,az izgalom,ám ezt egy kicsit túl komolyan veszed.Ha csak egy játéknak fognád fel,és otthon minden oké lenne,nem rágódnál ennyit rajta.Át kéne gondolnod,mi a valódi problémád,és hogy a férjeddel tényleg minden rendben van-e.
2014. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ezt hogy érted?

az ha valakivel kölcsönös szimpátia vagy vonzódás kialakul mi köze van a háziasszonysághoz? teljesen független az hogy ez hol történik és milyen helyzetben. nyilván ha ez akkor történne amikor szingli vagyok akkor nem agyalnék rajta semmit, mert nem lenne akadálya a dolognak.


meg miféle unalomról beszélsz? gondolom nincsen gyereked, mert akkor tudnád mennyi unalmat engedhet meg magának egy anya...

2014. aug. 15. 21:30
 4/9 A kérdező kommentje:

2-esnek köszönöm az érdemi hozzászólását, véleményét.

Igen maga a játék része az nagyon tetszik, hisz elég régóta ebben a kapcsolatban vagyok. Azt is tudom, hogy jelentőséget tulajdonítok neki, hiszen ezért is kérdezek itt, mert érzem én is, hogy ez nem normális kategória már, mármint hogy kezd többet jelenteni mint ami..

férjemmel beszéltünk már többször arról, ami hiányzik nekem, de egyenlőre nem látok változást a részéről. (több romantika stb.)

2014. aug. 15. 21:33
 5/9 Különlegescsajszi válasza:
Én is hasonló szituban vagyok! Nehéz ez,ahogy olvastam! De ne aggódj,az élet megoldja !! Tehát ha nem oda való,az életedbe vagy neked,akkor "felszívódik" az egész ! mást így hirtelen nem tudok írni..
2014. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

'ezt hogy érted?'


Szó szerint úgy ahogy irom.

Uncsizol, ezért izgalmakat keresel az életedbe, a férfi személye itt másodlagos, a lényeg a te izgalmad. Gyakorlatilag mindegy ki az csak legyen már valami izgalom, hisz kizárt hogy ebben az állóvizben éld le az életed, te nem erre vagy hivatott.

A pasi lehetne a postás, a gázszerelő vagy az ügyfeles a bankban, amelyik egy picit is jobb kiállású te már meg is látnád benne az izgalom lehetőségét.

Pedig szegények nem csinálnak mást mint téged kiszolgálnak a pénzedért, nem is sejtik neked eközben min is kattog az agyad.

Itt ez a pasi, párizsit mér neked, te még ebbe a helyzetbe is bele tudod képzelni a gyertyafényt és a romantikát. Ezek alapján azt kell mondjam hogy már igazán kilehetsz.

2014. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ezt nem én látom bele, hanem pont ő hívta fel magára a figyelmet :-)

ez nem az én fejemben létezik, azért annyi tapasztalatom van a férfiakkal, hogy meg tudom klönböztetni mi a flört..

és nem, nem mindegy ki az, ugyanis a sok-sok év alatt nem fordult elő ilyen gyakran, hogy valakire "úgy" nézek...de valamiért rá úgy nézek..kölcsönös a dolog.

2014. aug. 15. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó, de épp a párizsis embert választottad izgalmad tárgyául..? Hát ez kész:-)

Mert a nők többsége képes lenne beleszédülni egy sármos franciába Párizsban, aki rózsákkal halmozza el és csak a kegyeit keresi, ezen semmi meglepő nincs.

De mi már annyira szegények vagyunk, hogy nekünk csak a párizsis ember jut?:D

Várjál, eszembe jutott még valami... mi lenne ha összejönne, ezt hogy kell elképzelni, hátramennél vele a húsoshűtőhőz vagy mi?:D Egy mini Eiffel tornyot vigyél magaddal, leglalább az illuzió meglegyen:D

2014. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

kit érdekel az eiffel torony, hagyjál már ezzel :-))

hát ha elképzelem hogy összejönne-pont ez alapján is tudom, hogy ez csak egy illuzió, mert biztosan nem jönnék össze vele hosszú távra-, akkor az kb. addig tartana..

párkapcsolatban én nem gondolkozom vele kapcsolatban, itt nincs halálos szerelemről szó :-D

pont ezt nem értem..hogy ez meg hogyan alakult ki, mi ez érted..

2014. aug. 15. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!