Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a bizonyos 3. személy és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a bizonyos 3. személy és a szex? Tanácsot szeretnék kérni!

Figyelt kérdés
a barátommal 5 hónapja vagyunk együtt és 2,5 héte voltunk együtt amikor kiderült hogy olyan jóban van egy csajjal hogy meg a szeretlek,szívem,drágám oda vissza.. engem zavart sokszor megígérte nem ír neki többet de még is írt ki is derült.. 4. hónapra végre a csajt is leakasztottam addig a csaj velem üzengetett neki, sokszor amikor telefonáltunk elvette tőlem a telefont hogy beszéljen vele.. most feltűnően a csaj sem keresi, nem ír neki, nem hívja, nem ír sms-t.. lehet megoldották másképp ezt, és átvernek vagy tényleg leakadt a csaj? és nem beszélnek? fogalmam sincs.. a másik az hogy amióta lefeküdtem vele azóta hallani sem akar a csajról állítólag leszarja..bár a szex sem olyan amilyennek lennie kéne.. de most feltűnően nagy a csend mert eddig sokat veszekedtünk most meg már sosem .. valaki?.. egyedül nem jutok megoldásra.
2014. jan. 27. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

és tök idegen emberek véleményével mire mész?

Nem ismerjük se a barátod se a csajt.

De ha ennyire kíváncsi vagy öltözz be és kezdj el utána nyomozni. Jobbat nem tudok.

2014. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mekkora marhaság ez ...

Légyszives legyél eszednél és NE MENJÉL BELE! 5 hónap az még akkor sem sok idő, ha naponta megy a szex, akár többször is :). Ha csak ennyi idő után a srác már megun téged, veszekszik akkor stikkes az nem te, hanem a hímed, de nagyon. És párod méghozzá nagyon azt mutatja, hogy belülről egy óvodás kölyök és nem egy igazi férfi, aki a te igazi kényeztetésedet keresi.

Nekem annyi dolog és fantázia van a palettámon heteroban, teljesen kizárva a 3-ast, az anált és a swinget is, hogy páromon, alig csak a tized részét, ha tudtam alkalmazni eddig. Annyi minden szépet, újat és érdekes fogást lehet a másikkal készíteni, hogy ha mindketten beleadtok mindent, akkor nem jut eszetekbe semmi torz :).

Ajánlom, hogy az ilyen srácokat kerüld el még min. 10-15 évig, mert csak neked okoz fájdalmat folyton ismételve a szitut, neki biztos nem ...

2014. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem azt, hogy az ilyen emberek törik le a női magabiztosságot és önbecsülést a legjobban. Sajnos én is megjártam már, emiatt figyelmeztettelek.
2014. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondom, függetlenül a problémától, hogyha valakivel kapcsolatban ilyen rossz megérzése van valakinek, akkor annak oka van mindig. Nem feltétlen az, hogy valóban megcsalna, de hogy nem stimmel a kapcsolatotok, az egész biztos...

Hacsak nem vagy nagyon szerelmes, szerintem jobban jársz, ha olyan férfit keresel, aki tisztelettel bánik veled.

22L

2014. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fene tudja! Ezt szerintem csak a csaj meg a srác tudják.
2014. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) még mindig nem tudok dönteni erről a problémáról.. és annak a kommentelőnek aki írta hogy nem véletlen van ilyen érzésem igazat adok mert többször volt ilyen hogy rosszat éreztem és vagy felhívta a csaj vagy beszéltek vagy a csaj találkozót kért.. és szerintem most is jogos a kétségbe esésem....
2014. jan. 29. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!