Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent ha egy lány azt...

Mit jelent ha egy lány azt mondja hogy én tipikus apa figura vagyok és hogy pár év múlva totál oda lesznek értem a nők? 20/F

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyszerű.

Róla ne álmodozz, de egyszer talán érdekelsz majd valaki mást.

2014. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem vagy izgalmas, és túl komolyan veszed az életet. Kevés csaj menne bele rövid kalandokba veled.
2014. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elfelejtheted a csajt, próbálkozz valami apakomplexusosnál.
2014. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:$ :D
2014. aug. 16. 18:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, nem vagy számára jó pasi, de majd később, amikor már lesz valami kis pénzed, egzisztenciád, talán jó leszel egy nőnek, aki már gyereket akar, mindegy kitől, mindenáron.


Szerintem felejtsd el őt, nem férfiként tekint rád.

2014. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én nem értek egyet,mert szerintem az is elképzelhető,hogy a lány ilyen szemmel tekint rád és valószínűleg tetszel is neki,de nem meri bevallani,így inkább csak dicsérget Téged! :)
2014. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mazsii_08 válasza:

Ilyet már én is mondtam fiúnak és bóknak szántam :))

18/L

2014. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Azt, hogy dugni és gyereket csináltatni ugyan mással jobban szeretne, de a gyerekét viszont nyugodtan rádbízná, hogy felneveld - mert alkalmasnak tart rá.


Ha ehhez van némi elszedhető vagyonod is, akkor tuti befutó lehetsz nála...


Ennél a "legyünk csak barátok" duma is jobb, mert legalább nem kell az embernek a bekakukkolástól félni...

(tudnék mit mesélni)

Szóval csak óvatosan ezzel, mert még megkapod amit épp most szeretnél, de 10 év múlva már nagyon nem. :OOO

2014. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Azt, hogy tipikus apa figura vagy, es par ev mulva total odalesznek erted a nok :)
2014. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Balazs227 válasza:
Tipikus lerázós duma...
2014. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!