Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogy néz ki egy...

Szerintetek hogy néz ki egy tipikus cicababa (plázacica)?

Figyelt kérdés

-testmagasság

-testsúly

-szemszín

-hajszín

-hajhossz

-öltözködés

-smink


2014. jún. 12. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
igazábol van jó plázacica csak sok kur va belölük
2014. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

öltözködés smink ez a kettő ami meghatározza meg a stílus.

Többi semmit nem jelent.


Plázacica egy elvont fogalom. Nem feltétlen állandóan vásárol, csak szeret jól kinézni és elvan szállva magától.

Leginkább onnan ismerhető fel hogy lenézi a rosszabbakat, folyton szidja a szebb nőket.


Van egy életfelfogása és aki nem azt vallja az ellenség.

Azt gondolja hogy minden pasi rá csorgatja a nyálát. Vagy hogy van egy magas mérce.


Pl. aki azt gondolja hogy baromi jól néz ki, ezért neki alap a kockahas az is plázacica. Nem tudom láttad-e azt a förme dvényt a való világból akit Izának hívtak. Ő is egy ilyen silány alak.


Külsőleg leginkább utcán úgy tudod észrevenni hogy odafigyel az öltözködésére és dobálja magát. Szó szerint rázza a pics áját és modellként közlekedik.

2014. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

testmagasság: 165-170 cm

testsúly: 55-60 kg

szemszín: passz

hajszín: szőke és fekete (sötétbarna)

hajhossz: nagyon hosszú

öltözködés: divatos, kihívó

smink: erős smink

2014. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2014. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ASOT ***** válasza:

Ilyesmi de a hajszín és a ruha színe változhat.

[link]

2014. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Testmagasság: változó, de általában 155-170

Testsúly: nem tudom pontosan, de nagyon sovány 40-50 kgram között esetleg 55kg

Szemszín: akármilyen lehet, de nagyon ki van festve, akár macskásra, akár különböző színekre. De általában ha nem macskás, akkár nem egyszínű. Macskás alatt a fekete kontúrt értem akár tussal, akár ceruzával.

Hajszín: változó, de leginkább szőke, fekete, de van akinek barna vagy vörös a haja

Nagyon sok alapozó van rajta, amit onnan is felismerhetsz, hogy egy pattanást sem veszem észre az arcán, márpedig miteszerei minden embernek vannak, és az alapozóval nagyon egyszerűen ellehet fedni.

Hajhosz: Általában vállig érő, de van akinek hosszú műhaja van, ritka az eredeti. És napról napra megváltoztathatják, van hogy félhosszú van hogy fenékig érő stb, de még nem láttam tüsi hajú plázacicát.

Öltözködés: A legújabb divat szerint általában. Facebookon szeretnek melltartóban és bugyiban mutatkozni, esetleg fotós által készített képen. Szép autók mellett, az izmos barátjuk mellett, vagy éppen a barátnőik mellett szintén melltartóban és nagyon mini bugyiba, esetleg tangában.

Smink: Nagyon sok sminket tesznek magukra, ha leszednék, teljesen más lenne az arcuk, de hogy őszinte legyek én még nem láttam cicababát smink nélkül. De ha a színészeket megnézed, ahol látod hogy sminkel és smink nélkül, akkor eltudod képzelni a plázacicákat is sminkel és smink nélkül. Meg tettek már fel néhány képet szintén facebookra, ahol alapozó nélkül voltak fent.


Hát nagyjából ennyi. De a környezetemben lévő fiú ismerőseim nem szeretik a pláza cicákat. Egyrészt azért: mert nagyon sok smink van rajtuk, másrészt azért mert tucat lánynak mondják őket, harmadrészt pedig azért mert nincs mit fogni rajtuk, mivel soványak nagyon.


Persze van olyan cicababa is, aki mellműtétet csináltat, hogy jó nagy melle legyen, keskeny dereka stb. Mint a barbibabák, de amúgy sok férfinak tetszenek az ilyen lányok. És megvan ez fiúban is, én csak plázafiúnak hívom őket.


Én a férfias férfiakat szeretem, akik fát vágnak, akár a saját házát ha építik, akkor igenis hordja a téglákat, akinek nem felfújt izma van,hanem valódi. És van esetleg mérnök diplomája, vagy valamilyen diploma, hogy igenis tanult férfi.

És a komoly férfiak szerintem igazi nőt akarnak nem műnőt. Én csak a barátomból tudok kiindulni, mivel ő mindig mondja, hogy egy nő természetesen legyen szép, ne pedig a művi dolgokkal.

Ha lány vagy, akkor azt tanácsolom, hogy természetesen legyél szép, növeszd meg a hajad, betudod sütni, legyen sportos jó alakod, ne túlsovány, hanem azért legyen melled, feneked, combod, amit sportal lehet hangsúlyozni, énis szoktam sportolni és nagyon jó dolog ;) Akár a futás, akár a kardio.


Ha fiú vagy, akkor szintén ajánlom a sportot, és nem célszerű plázacicával összejönni, mert tapasztalatom alapján nagyon szeretik a pénzes férfiakat, és nem túl megbizhatóak, persze vannak kivételek és ez csak az én véleményem.


L/20

2014. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

-mindegy, minden méretben előfordul

-általában vékony, szolizott

-barna, kék

-festett sötétbarna, hidrogén szőke, egynes vagy mesterségesen hullámos, töröttre vasalt, általában derékig érő.

-hosszú műköröm, csillámmal

-pushup, enyhén áttetsző tank top, magas derkú pitsagatya, platformos magassarkú, bazinagy ékszerek, telefon lepedő méretű kijelzővel.

-műszempilla, fehér/pink rúzs, szok szemhéjpúder, bronzosító.

2014. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én kb. olyan vagyok, 165 cm magas, 50 kg., hosszú szőke haju, push up, kirivó öltözködés, nem klasszikusan csinos, inkább cicanadrágos-szexis, müköröm alap. Elég beképzelt is vagyok.. De ennek ellenére imádnak a fiúk. Nagyon sokan szeretnének velem járni.
2014. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem akarom leírni konkrétan mert nem is tudom, hogy mi az a plázacica.


De előttem már elmondták nagyjából.


Én eleve nem tudom őket nőknek nézni, ez lehet az én hibám, lehet az övéké, de még csak szexuálisan sem.


Sőt, akár mondhatnám azt is hogy allergiás vagyok rájuk, mert esküszöm jobban zavar mint ha valaki táblán körömmel húzná az ujját.


De a mű dolgokkal is így vagyok:

- Szilikon

- Tetkó (lehet kivétel)

- Pirszing


Sőt, a nagyon megtévesztő dolgok is kiábrándítóak:


ilyen pl. az a deréköv ami összefogja a hasat és rajta egy pólón soványabbnak néz ki a csaj.

vagy maga a pushup melltartó.

2014. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem onnantól számít cicababanak,ha nincs egyéni stílusuk! A legtöbbjük sznob véleményem szerint... Ráadásul a legtöbb dolog mű rajtuk.PL: műhaj,műszempilla,push up mell,push up fenék,szolizott bőr,rengeteg smink,gyakran agyonvasalt haj,mű korom,rosszabb esetben plasztika.
2015. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!