Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a szerelem nem születik...

Ha a szerelem nem születik meg első látásra, akkor onnantól mindegy?

Figyelt kérdés

Mit tapasztaltok? Az olyan szerelem, ami nem első pillanatra születik, az a későbbiekben nem teljesedhet be? Még ha igen, akkor sem tart a végtelenségig?


Nekem 3 ilyen, nem elsőre, hanem kb. fél év után beérett szerelmem volt, igen, nagyok voltak (évekig), dehát véget értek.


És néha, nagyon ritkán, tapasztalok olyat, hogy csak meglátok valakit és már annyi elég, hogy tudjam, ő kell. Ezek a szerelmek tartanának 100 évig, a többi mindenképp végetér?


2014. aug. 17. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
100 évig nem, mert igen nagy eséllyel elpatkolnál addigra.:)
2014. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azok akik barátságból lettek szerelmesek? Az első pillantásban mégse szerelem alakul ki hanem később jönnek rá.
2014. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, amit én tapasztaltam, magamon, illetve a környezetemben. Az első látásra, nem tart addig, ameddig a hosszabb felvezetésű. Mert ott hirtelen összejönnek, anélkül, hogy jól ismernék egymást és ez vezet a későbbi veszekedésekhez, szakításhoz. Viszont a pár hónapos kavargatás alatt jól meg lehet ismerni a másikat és kevesebb az esély a kudarcra.
2014. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem hülyeség ez a szerelem első látásra mert annyi tulajdonsága van egy embernek amivel össze kell szoknod,. együtt kell élned, kiderül tudod-e szeretni így , stb stb

nem tudom hány éves vagy, de én életemben először vagyok most igazán szerelmes, azért amilyen ő és bármit megtennék érte... előtte 2 évig eszembe se jutott, mint pasi, csak haverok, barátok voltunk, alig láttuk egymást, most meg már közös jövőt tervezünk...

2014. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 barátom volt, akiknél ez a "szerelem első találkozásra" dolog volt, a 3-nál 2 hónap alatt érett be.
2014. aug. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem életem egyik legnagyobb szerelme villámcsapásszerű sztori volt,amikor megláttam,iszonyúan megtetszett,és úgy éreztem,nekem ő kell.Viszont most ez a kapcsolat véget ért,mert úgy éreztem,nincs jövőnk.Szóval ezentúl inkább a fokozatosságra szavazok.Van is egy pasi,aki udvarolgat,és jól esik,hogy szép lassan épül köztünk a kapcsolat.Nem kell sietni sehova,és pont ez a jó benne.Egyébként szerintem ezáltal mélyebb is lesz két ember közt a kötelék.
2014. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!